Po dramatycznym meczu, przegrywamy z Zawiszą Rożnów na własnym boisku 2:3 (1:2). Zasłużyliśmy w tym meczu na lepszy rezultat, na jakąkolwiek zdobycz punktową, niestety nie udało się! Miejmy nadzieję, że punkty zdobędziemy w kolejnym spotkaniu!

W dzisiejszym spotkaniu wystąpiliśmy w rekordowo młodym składzie. Na murawie od pierwszych minut wystąpiło aż 5 juniorów, a średnia wieku wynosiła około 19/20 lat. Mecz szybko się nam nie ułożył, zaraz na początku mecz arbiter odgwizduje rzut karny, którego na bramkę zamienia napastnik Zawiszy. Drugiego gola też tracimy w tym meczu bardzo głupiego. Fatalne błędy w defensywie i mamy 0:2. W końcówce pierwszej połowy, sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystuje Paweł Chronowski, dostał od piłkę od Dominika Wielgusa, boiskowy „Śierściuch” przymierzył ładnie w dłuższy róg bramki.

W drugiej połowie przewaga ULKSu była dużo większa. Niestety kolejny prosty błąd w obronie, nieporozumienie z bramkarzem i Zawisza zdobywa już trzecią łatwą bramkę w tym meczu. Walczyliśmy do końca, mieliśmy ku temu okazję, po dośrodkowaniu Pawła Chronowskiego, gola zdobył Przemek Szambelan. W końcówce meczu, dobry strzał z głowy w okienko Szczerby wybronił Kucia, jednak po chwili sfaulował naszego napastnika w polu karnym. Arbiter zarządził rzut karny, którego zmarnował niestety Paweł Chronowski. Byliśmy bardzo blisko w tym meczu, aby doprowadzić do remisu, niestety nie udało się. Z wielkim niedosytem schodziliśmy do szatni. To już druga porażka na własnym stadionie tej wiosny. Musimy się zrehabilitować, za tydzień znowu gramy u siebie, tym razem z Amatorem Paszyn.

ULKS Korzenna - Zawisza Rożnów 2:3 (1:2)

0:1 Baran 8 (z rzutu karnego),

0:2 M.Krzyżak 30,

1:2 P.Chronowski 35 (as. D.Wielgus)

1:3 P.Papież 49,

2:3 P.Szambelan 59.

W 89 minucie P.Chronowski nie wykorzystał z rzutu karnego.

Żółta kartka: D.Wielgus - D.Orzeł, D.Baran, B.Cisowski, B.Rybski.

ULKS: Sz.Szczerba - K.Bajorek, T.Kuzera, A.Szeliga, M.Kantor (88 B.Grząbel) - D.Wielgus, P.Stawiarski, K.Baczyński (60 A.Szczerba), P.Chronowski, D.Widlak - P.Szambelan.