Mimo już pewnego pierwszego miejsca w tabeli, nasi juniorzy pojechali do Muszyny rozegrać ostatni swój mecz ligowy. Spotkanie zwyciężyliśmy, powiększając swoją przewagę w tabeli nad drugą drużyną!

Mecz od początku do końca był rozgrywany pod dyktando ULKSu Korzenna. Nasza drużyna starała się cały czas operować piłką i budować swoje akcje od defensywy. Mieliśmy też możliwość przetestować pewne schematy, które zostaną wykorzystane w pierwszym meczu barażowym przeciwko NKP Podhale Nowy Targ. Nie mieliśmy w tym meczu zbyt wiele okazji do zdobycia bramki, jednak udało się wykorzystać tą najlepszą!

Co ciekawe przez 20 minut w pierwszej połowie w ataku naszej drużyny grał bramkarz Szymon Szczerba, który w przerwie został przesunięty z bramki do ataku. To właśnie on zdobył decydującą bramkę, Szymon udowodnił, że nie tylko świetnie czuje się na bramce ale również i w ataku! Do końca meczu kontrolowaliśmy spotkanie i nie daliśmy sobie wbić bramki.

Przed nami teraz już tylko baraże! Skupiamy się na pierwszym meczu z Podhalem Nowy Targ. Start meczu w sobotę 9.06.2018r. godzina 14:00! Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion!

Poprad Muszyna - ULKS Korzenna 0:1 (0:0)