Dziś do Barcic piłkarze z Korzennej pojechali w bardzo osłabionym składzie, zabrakło kilku podstawowych zawodników między innymi: Zięciny, Gwiżdza, Zbyszka Kantora. Więc ciężko o dobry wynik.

Początek meczu to mała przewaga naszego ULKSu. Kilka akcji jednak nie zakończonych golem. W 10 minucie Kubisz był bliski szczęścia jednak jego strzał z 16 metrów obronił w bardzo ładnym stylu bramkarz Barcic. W 20 minucie pierwsza dobra akcja Barciczanki i od razu bramka. Zawodnik Barcic uderzył bardzo mocno z woleja z około 18 metrów i nie dał szans Stępniowi. Nie długo później było już 2:0. Ten sam zawodnik co strzelił na 1:0 podwyższa wynik nie myląc się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Korzenna zdołała odpowiedzieć bramką jeszcze przed przerwą. Bardzo dobrą prostopadła piłkę podał Paciorek a Krzysiek Kubisz nie miał problemu z pakowaniem piłki w siatce. Tak więc do przerwy wynik 2:1.

Po przerwie Korzenna dążyła do wyrównania i była bardzo bliska po jednej akcji kiedy to Marcin Kantor wrzucił piłkę z prawej strony jednak Paciorek w sytuacji gdzie miał pustą bramkę przed sobą i stojąc jakieś 3 metry od niej uderzył piłkę głową zamiast nogą. Strzał okazał się na tyle słaby, że bramkarz zdążył obronić. Zaraz potem po kontrze drużyny Barcic wynik brzmi już 3:1. Jakieś 5 min później rzut rożny dla Barcic. Najlepiej w polu karnym ustawiony zawodnik gospodarzy który nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce i było 4:1. W 70 minucie było już 5:1. Znów stały fragment gry i kolejna bramka. Korzenna zaraz po wznowieniu gry zdobywa gola na 5:2. Szybkie podanie Zięby do wychodzącego Koczanowicza a ten sprytnym strzałem koło bramkarza zdobywa drugą bramkę dla ULKSu. Po tym golu Korzenna dążyła do tego by jeszcze bardziej zmniejszyć rozmiary porażki. Dobrą okazję jakieś 10 minut przed końcem meczu miał Sylwek Górowski który jednak zamiast do bramki strzelił w boczną siatkę. Zaraz potem kontrowersyjna sytuacja. W polu karnym przytrzymywany za koszulkę Zięba, sędzia boczny który od sytuacji był jakieś 3 metry jakoś tego nie zauważył. Na nic zdały się protesty zawodników i trenera. Z drugiej strony bramka na 5:3 i tak niczego nie wniosło. Do końca meczu nic się nie zmieniło i wynik końcowy to 5:2.

Barciczanka Barcice - ULKS Korzenna 5:2 (2:1)

bramki dla ULKSu: Kubisz, Koczanowicz.

Korzenna: Stępień - Świerad, Górowski, Pękała, Gręblowski - M. Kantor, Koczanowicz, Paciorek, Wójcik - Kubisz, Zięba.