Mecz sezonu za nami! Rekordowo licznie zgromadzona widownia na stadionie w Korzennej nie mogła narzekać na brak emocji w tym spotkaniu! Niestety dla nas, lepszą drużyną w tym pojedynku okazał się Amator Paszyn, który po 47 minutach prowadził już 3:0. Korzenna się nie poddawała i ambitnie walczyła, efektem tego były dwa gole, stworzyliśmy wiele okazji, niestety czasu zabrakło na kolejne… Triumfu z awansu nie udało się przypieczętować dziś przed tak liczną publiką, przed tymi wszystkimi wspaniałymi dziećmi, które kibicowały i towarzyszyły nam od pierwszej do ostatniej minuty! Dziękujemy za obecność! Taki jest sport, taka jest piłka, trzeba cieszyć się kiedy się wygrywa, ale też trzeba umieć przełknąć gorycz porażki. Gratulujemy rywalom. Radość z awansu przekładamy o tydzień, w Witowicach miejmy nadzieję postawimy tą wmarzoną „kropkę nad i”!

ULKS Korzenna - Amator Paszyn 2:3 (0:2)

0:1 K.Wojciechowski 29,
0:2 K.Wojciechowski 34,
0:3 R.Wojciechowski 47,
1:3 K.Kuzera 68 (z rzutu karnego),
2:3 K.Kuzera 80 (z rzutu kanrego).

ULKS: Ł.Jamróz - A.Szeliga, T.Kuzera, Jan Kantor, Ł.Schreiner - M.Kantor, K.Krasiński, P.Wielgus, P.Stawiarski (50 K.Kaczmarek), D.Szeliga  - K.Kuzera.

Sędziował: J.Alibożek (KS Gorlice).