Projekt Młoda Korzenna - Przyszłość ULKSu KorzennaChcesz zapisać dziecko? Prosimy o kontakt, na podany powyżej numer! 

 
Treningi odbywają się cyklicznie w wybrane dni w Korzennej, w zależności od planu danej grupy czy pory roku, trenujemy na: Orliku w Korzennej, Hali widowiskowo - sportowej w Korzennej, Stadionie sportowym w Korzennej od niedawna nasi podopieczni mogą też korzystać z Basenu w Korzennej. Posiadamy wspaniałą bazę szkoleniową z bogatym zapleczem sprzętowym. Treningi prowadzone są zgodnie z unifikacją i wytycznymi PZPN, przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową. Zajęcia prowadzą licencjonowani Trenerzy: Albert Szczerba (koordynator), Łukasz Schreiner, Tomasz Kuzera, Patryk Stawiarski oraz Konrad Kuzera. 
Mamy to! Wygrywamy bardzo ważny mecz w I lidze młodzików Nowy Sącz z Biegoniczanką! Teraz dumnie piastujemy fotel lidera i to czy do końca tam będziemy zależy już tylko od nas! Po meczu pełnym walki, na naprawdę wysokim poziomie - strzelamy rywalowi w drugiej połowie dwie bramki, które dają upragnione 3 punkty!  Bohaterem spotkania Bartosz Młynarczyk, to on wykorzystał dwa znakomite podania Michała Jasińskiego i dwukrotnie z zimną krwią pokonał golkipera gości! Warto dodać, że fenomenalnie na bramce spisywał się nasz bramkarz Jan Miczek, który w ważnych momentach popisał się niesamowitymi interwencjami. Wiele kapitalnych parad zaliczył również golkiper z Biegoniczanki! To był ich mecz, fascynujące występy bramkarzy! Jednak brawa należą się wszystkim! Dziękujemy za mecz!  Przed nami jeszcze dwa wymagające spotkania! Już w czwartek mecz wyjazdowy z Barciczanką, zaś za dwa tygodnie ostatni występ naszych chłopców, znowu będzie to mecz decydujący z aktualnym viceliderem Popradem Rytro! Będzie się działo! 

⏩ULKS Korzenna - Biegoniczanka Nowy Sącz 2:0 (0:0)

⏩Bramki: 
1:0 B.Młynarczyk 55 (as. M.Jasiński),
2:0 B.Młynarczyk 66 (as. M.Jasiński).
⏩ULKS: J.Miczek - R.Włodarz, D.Mikulski, P.Pękała, H.Rosiek, M.Jasińsi, A.Sowa, B.Młynarczyk, K.Pawlik. Oraz: K.Sekuła, S.Serafin, N.Smaga, J.Rosiek, K.Rosiek, J.Chronowski, M.Zieliński, J.Tokarz, K.Kantor.
⏩Sędziował: J.Alibożek (KS Gorlice).
 
 
 
 
 
https://www.facebook.com/ULKSKorzenna/posts/pfbid0E8Lpptmv18FRFtWRiJ3UcCodxTS9ZswTkeyKzjYBb6ZN5b4rB97xKsWa4y5MAJBJl 

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Nowy Sącz - Młodziki 2023/2024 - WIOSNA - Kolejka 11
Datum Czwartek, 20 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Rytro
Poprad RytroTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 8 21
2 Poprad R. 8 18
3 Biegoniczanka 8 16
4 Dunajec II 7 13
5 Sokół 7 13
6 Barciczanka 8 12
7 Mineralni 8 11
8 Świniarsko 8 9
9 Chruślice 7 3
10 Kolejarz 6 3
11 Zyndram 7 0