Nowy sezon rozpoczęli również juniorzy starsi, nasza młoda ekipa w pierwszym meczu na własnym boisku uległa zespołowi z Tęgoborzy 1:2. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Zięba.

Pierwsza połowa to wyrównane widowisko,  nie widzieliśmy żadnej bramki. W okolicach 35 minuty z boiska zszedł kontuzjowany Świerad, a w jego miejsce wszedł Biskup. Pierwszą bramkę w tym sezonie nasi juniorzy stracili w okolicach 50 minuty. W polu karnym przypadkiem ręką zagrał Górowski, arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę pewnie wykorzystał Piotr Hajduga.

Kilkadziesiąt minut później, po indywidualnym błędzie jednego z defensorów Korzennej wynik na 2:0 podwyższył Patryk Babicz. Honorowego gola dla ULKSu strzelił Artur Zięba. Bramka wpadła po akcji którą zapoczątkował Dawid Sadłoń, nasz pomocnik z prawej strony boiska wrzucił piłkę na dalszy słupek bramki, dobiegł do niej Gwiżdż, oddał strzał w słupek bramki, futbolówka po odbiciu od słupka wpadła pod nogi Zięby który wpakował ją do siatki. Już za tydzień nasi juniorzy zagrają kolejny mecz, tym razem z zespołem Sokół Stary Sącz.

ULKS Korzenna - Hart Tęgoborze 1:2 (0:0)

Bramki: Zięba 90 - Hajduga 50, Babicz 65.
Korzenna: J.Bochenek - S.Górowski, W.Świerad (35 D.Biskup), K.Greblowski - D.Damasiewicz, K.Wojcik, M.Kantor (46 P.Szambelan), D.Sadłoń, D.Gwizdz - Sz.Obrochta, A.Zieba.