Już w niedziele kolejny mecz ligi. Do Korzennej przyjeżdża Gród Podegrodzie, drużyna z którą w okręgówce nie wygraliśmy. W ubiegłym sezonie pokonali nas w Korzennej 0:3, naszym katem był Tomasz Nowak zdobywca wszystkich bramek.

W rewanżowym meczu ubiegłego sezonu, zremisowaliśmy bezbramkowo, i zdobyliśmy cenny 1 punkt. Jak wszyscy pamiętamy tamto spotkanie powinniśmy wygrać, mieliśmy wtedy ogrom niewykorzystanych sytuacji.

Tydzień temu na boisku w Wojnarowej Gród pokonał ostatnio słabo dysponowany Orzeł Wojnarowa 2:0. Zespół z Podegrodzia aktualnie zajmuje 7 miejsce, zespół wygrany ma jeden mecz od nas, podobnie jak my Gród ma jedno zaległe spotkanie.

Kibice w Podegrodziu liczą na awans swojej drużyny w obecnym sezonie, Gród jednak gra w kratkę i jakby nie patrzeć połowę meczów wygrywa połowę przegrywa. W drużynie naszych najbliższych rywali nie ma zawodników którzy wyjątkowo w tym sezonie strzelają dużo bramek, ponieważ sama drużyna ma ich najmniej ze wszystkich zespołów! Gród ustrzelił dotychczas 6 goli, 3 z nich są autorstwa Aleksandra Mrzygłóda, a po jednej strzelali Kulig, Ciurka oraz Zygmunt. Mimo tak małej ilości goli Gród zajmuje dosyć wysoką pozycję, spowodowane jest to tym że  drużyna ma najmniej straconych goli! Więc jak łatwo wywnioskować Podegrodzie ma solidną obronę, przez którą na pewno i nam będzie się ciężko przebić.

Teoretycznie rywal wydaje się prostszy od wszystkich z którymi przyszło nam się mierzyć w ostatnich meczach. Dodatkowo gramy u siebie co powinno nam dodać skrzydeł, jednak niestety w drużynie będą poważne bramki kadrowe, zagramy bez 3 podstawowych zawodników.

Zapowiada się ciekawe spotkanie! Zapraszamy wszystkich kibiców w niedziele na stadion! Mecz rozpocznie się o godzinie 16.

Mecz sędziuje: Tomasz Jabłoński (KS Nowy Targ)

Stadion:Korzenna