Porażką zakończył się trzeci mecz w tym sezonie naszych juniorów starszych. Lepszą drużyną od ULKSu w sobotnie przedpołudnie okazał się zespół Nawoja Nawojowa, który wkopał nam trzy bramki, my ustrzeliliśmy tylko jednego, a autorem trafienia okazał się Szymon Obrochta.

W pierwszej części spotkania ujrzeliśmy 3 bramki, wszystkie te gole wpadły bardzo szybko bo zaledwie w przeciągu 5 minut.  Nawoj w tym spotkaniu prowadził już 2:0, pierwszy gol padł w 31 minucie zaś drugi po upływie trzech minut.

Nasz zespół odpowiedział trafieniem Obrochty w 37 minucie, po błędzie defensywy Nawoja Obrochta wyłuskał piłkę i w sytuacji sam na sam ulokował ją obok wychodzącego golkipera przyjezdnych. Po upływie kilku kolejnych minut w polu karnym faulowany został Bieniek, arbiter bez wahania wskazał na wapno.

Dla naszego zespołu ten rzut karny mógłbyś zwrotnym momentem tego meczu, jednak ustawiona futbolówka na 11 metrze nie znalazła drogi do bramki. Rzut karny fatalnie wykonał Artur Zięba, który trafił wprost w ustawionego na środku bramkarza Nawoja.
Do przerwy utrzymał się wynik 2:1 dla przyjezdnych.

W drugiej części tego meczu gra toczyła się głównie w centralnej części boiska, nieznacznie atakowali jedni jak i drudzy. W 82 minucie wynik ustalił jeden z piłkarzy Nawoja, który niezłym strzałem z okolic 30 metra posłał piłkę w róg bramki Kamila Stępnia.

Dziś na boisku w Korzennej zasłużenie zwyciężyli piłkarze Nawoja, wprost mówiąc byli lepszą drużyną, wzmocnioną kilkoma juniorami z seniorskiej drużyny. Jednak mimo tej porażki, nie tracimy dystansu do czołówki! Już w środę kolejny mecz, o 15:30 spod stadionu wyjeżdżamy do Witowic Dolnych, aby tam rozegrać mecz 4 kolejki II ligi juniorów straszych,  start o godzinie 17:00.

ULKS Korzenna - Nawoj Nawojowa 1:3 (1:2)

Bramka dla ULKSu: Obrochta.

ULKS: Stępień - Gręblowski, Bogusz, Klimek, Foryś - Wójcik, Szambelan (80 Nowiński), Gwiżdż, Bieniek - Zięba, Obrochta (80 Koczanowicz).

Sędziował: Hubert Kożuch (KS Nowy Sącz).