Nie mamy równych w tej lidze! Kolejny raz pokonujemy rywala w III lidze trampkarzy starszych Nowy Sącz i umacniamy się na pozycji samotnego lidera!  Bohaterami dzisiejszego meczu bracia Wielgusowie, którzy wyróżniali się spośród pozostałych graczy na murawie. Zobacz zdjęcia z meczu!

Już w 4 minucie bracia Wielgusowie zaskakują, mimo szczęścia, Artur Wielgus z rzutu wolnego trafia w swojego brata który zmienia kierunek piłki i pakuje ją do bramki z okolic 16 metra. Na 2:0 podwyższył Kamil Baczyński, który po dobrej akcji Artura Wielgusa z jednego metra skierował piłkę do bramki.

W 15 minucie Dominik Wielgus trafia w poprzeczkę bramki Zubera. Chwilę później dobre okazje do zdobycia gola miał Podobiński oraz dwukrotnie Gargas, który zamykał dośrodkowania, nasz pomocnik ociągał się ze strzałami i futbolówkę wybijali mu obrońcy. W 28 minucie Dominik Wielgus trafia do siatki, nasz pomocnik popisał się niezłym uderzeniem z okolic 20 metrów, piłka przelobowała ustawionego na 5 metrze bramkarza Zubera. Do przerwy ULKS prowadził 3:0, jednak wynik powinien być dużo większy. Mecz ogólnie toczył się wolno, przyjezdni tylko raz niegroźnie zagrozili bramce Skowrona, który dziś pod nieobecność Dźwigniewskiego debiutował w bramce klubu z Korzennej.

Druga część meczu to również ogromna przewaga ULKSu, jednak już pojawiły się akcje przyjezdnych, niewiele jednak zamienione na bramki! Na 4:0 bramkę zdobywa Dominik Wielgus, który soczystym strzałem posłał piłkę obok rąk bramkarza z Krynicy. Piątą bramkę w tym meczu i swoją pierwszą w tym sezonie zdobył Artur Sułowicz, który tylko dołożył nogę po podaniu Artura Wielgusa i skierował piłkę do pustej bramki z kilku metrów.

Kilka minut później odpowiedział zespół z Krynicy, jedyny bardzo aktywny zawodnik z numerem 5 w krynickiej drużynie wpakował piłkę do naszej bramki. Po minimalnym błędzie Skowrona który nie doskoczył do piłki, futbolówka wędruje po nogi piłkarza przyjezdnych który praktycznie z linii bramkowej pakuje ją do siatki.

Korzenna nie załamała się do bramki i zdobyła kolejne trafienie! Znów piłkę do bramki pakuje Artur Wielgus, tym razem wykorzystuje błąd obrony Zubera i w sytuacji jeden na jeden sprytnym strzałem posyła piłkę obok wychodzącego bramkarza.  Ostatnie trafienie naszej drużyny było również autorstwa Artura Wielgusa, tym razem asystował Baczyński, który po odbiciu piłki od słupka dogrywa mu na 5 metr. Ostateczne uderzenie w tym meczu należało jednak do przyjezdnych, którzy dobrze wykonali rzut różny, niepilnowany zawodnik skierował piłkę do bramki głową z kilku metrów.

Brawo chłopcy za kolejny bardzo dobry mecz, ale pamiętajmy że mogło być jeszcze lepiej! Podziękowania dla wszystkich którzy walczyli dla dobra naszej drużyny. Już za tydzień kolejny mecz, tym razem jedziemy na boisko KS Jedności Nowy Sącz, którzy dzisiaj przegrali na własnym boisku wysoko z Chruślicami 0:7.

ULKS Korzenna - Zuber Krynica Zdrój 7:2 (3:0)

Bramki dla ULKSu: A.Wielgus 4 (as. D.Wielgus), Baczyński 10 (as. A.Wielgus), D.Wielgus 28 (bez asysty), D.Wielgus 41 (bez asysty), Sułowicz 44 (as. A.Wielgus), A.Wielgus 60 (bez asysty), A.Wielgus 68 (as. Baczyński).

ULKS: Skowron - Ł.Kuzera, Kapała, Nika, T.Kuzera - Gargas, Chronowski, Gryzło, D.Wielgus - Baczyński, A.Wielgus.
Zagrali również: Stawiarski, Wojtaczka, Krasiński, Podobiński, Sułowicz, Gargula.