Świetnie zaprezentowali się nasi trampkarze w swoim drugim meczu sezonu. Nasza najmłodsza drużyna bardzo wysoko pokonała swoich kolegów ze Świniarska. Wygraliśmy 18:0 czym pokazaliśmy swoją moc. Tak wysoko drużyna z Korzennej nie wygrała bardzo dawno!  Zobacz zdjęcia z meczu!

Mecz był jednostronnym widowiskiem, chociaż jeden raz groźnie zaatakował rywal, który ustrzelił słupek.  Średnio co mniej niż 4 minuty wpadała bramka do siatki bramkarza ze Świniarska, dodatkowo rywal strzelał sobie sam bramki.

W pierwszej połowie trafiliśmy 6 goli, a bohaterem tej części meczu był młody Konrad Kuzera, który wykończył swoje 3 świetne akcje zdobywając 3 bramki. W drugiej połowie się posypało i trafiliśmy 12 bramek. Najlepszym naszym strzelcem w tym meczu okazał się Dawid Widlak, autor 5 goli dorobek tego piłkarza mógł być zdecydowanie większy, ale rozstrzelał się on dopiero w drugiej części meczu.

Po 3 bramki dołożyli wspomniany już Konrad Kuzera oraz Konrad Krasiński, dwukrotnie trafiali Tomek Kuzera, w tym raz z rzutu karnego. Dwa razy do bramki Świniarska trafił również Szymon Gruca. Autorem jednej bramki był Patryk Stawiarski, dwa gole Świniarsko strzeliło sobie sami.

Taki mecz bardzo dobrze poprawi morale naszej drużyny i pozwoli uwierzyć jeszcze bardziej w siebie. Tak wysoko Korzenna nie wygrała od niepamiętnych czasów, rywal może i był słaby, ale nastrzelać im tyle bramek to naprawdę sukces który zostanie zapamiętany na bardzo długo! Gratulujemy wszystkim!

ULKS Korzenna - LKS Śwniarsko 18:0 (6:0) [TRS]

1:0 K.Kuzera (as. Sz.Gruca),

2:0 K.Kuzera (as. D.Widlak),

3:0 K.Krasiński (bez asysty),

4:0 K.Kuzera (as. Sz.Gruca),

5:0 T.Kuzera (rzut karny),

6:0 Sz.Gruca (as. K.Krasinski),

7:0 D.Widlak (as. K.Krasinski),