Krótko trwała przygoda klubu z Korzennej w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Polski. Po zwycięstwie z B klasowym Ubiadem, w następnej rundzie  przyszła porażka w meczu z Łososiem. Ten pojedynek przegrywamy i odpadamy z tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia z meczu!

Drużyna z Korzennej nie miała najmocniejszego składu, brakowało w naszej drużynie wielu ważnych graczy. Jednak nie można powiedzieć, że graliśmy rezerwami bądź juniorami. W drugiej połowie na placu gry pojawił się powracający z wyjazdu zagranicznego Szymon Obrochta. Ten gracz wniósł wiele ożywienia w poczynania naszej ofensywy.

O pierwszej połowie nie ma co najlepiej wspominać, jedynym pozytywnym punktem była szybko zdobyta bramka przez Przemka Szambelana. Dostał on piłkę od Kuby Wójcika i pięknie przymierzył z okolic 16 metra. Mocne uderzenie poszybowało pod poprzeczkę bramki Łososia.

Szybko straciliśmy dwa gole, nie da się ukryć, że były one zawalone przez naszego bramkarza.

Po kilku ostrych słowach w przerwie meczu na drugą połowę wyszliśmy i zagraliśmy lepiej. Już nie daliśmy się tak klepać Łososiowi jak w pierwszej połowie. Momentami bardzo mocno naciskaliśmy rywala i budowaliśmy świetne okazję. Kilka z nich miał Szymon Obrochta, jednak po jego strzałach dobrze bronił golkiper Łososia bądź strzały były nie udane. Po jednym ze strzałów Obrochta pakuje piłkę do siatki. Uderzył pięknie nie do obrony w sytuacji sam na sam z bramkarzem, asystował mu z obrony Dominik Wielgus.

W końcowych minutach meczu mieliśmy sporą przewagę nad Łososiem, rywal skupił się tylko na grze z kontry. Niestety nie udało się nam doprowadzić do remisu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 dla Łosia, który w następnej rundzie PP zagra z Heleną Nowy Sącz.

ULKS Korzenna - Łosoś Łososina Dolna 2:3 (1:2)

1:0 P.Szambelan 4 (as. J.Wójcik),