Pierwszy komplet punktów wywalczyli nasi juniorzy! Pokonali oni Gród Podegrodzie i wciąż są drużyną nie pokonaną w tym sezonie. Powoli rozkręcamy się, musimy za dobre zacząć punktować i trzymać się w czołówce ligowej tabeli!Zobacz zdjęcia z meczu!

W tym spotkaniu wystąpiliśmy bez kilku najlepszych juniorów. Mimo to wystarczyło to aby pokonać zawsze solidną drużynę Grodu Podegrodzie.

Przez długi okres mecz był wyrównany, aż w końcu Gród w defensywie się pomylił. Jeden z defensorów Grodu podał wprost pod nogi Artura Wielgusa. Nasz napastnik sytuację w której znalazł się sam przed bramkarzem skutecznie wykorzystał!

Po kilku minutach wpada drugi gol. Bardzo przytomnie rzut wolny w środkowej strefie boiska rozgrywa Paweł Chronowski.  Uruchamia on Artura Wielgusa, który po raz drugi w sytuacji sam na sam celnie uderza.

Pod koniec pierwszej połowy kolejnego gola dołożył Kamil Koralik, wykończył on świetne podanie Dawida Widlaka. Koral strzałem z okolic 15 metrów nie dał szans bramkarzowi.

Druga cześć meczu była już słabsza w naszym wykonaniu. Na boisku pojawili się zmiennicy, przez co nie udało się nam zdobyć bramki.

Jedynego gola zdobył Gród, po niesłusznie podyktowanym rzucie karnym przez arbitra.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem ULKSu 3:1! Przed nami już w środę kolejny mecz, rywalizować będziemy ze Skalnikiem Kamionka Wielka na własnym stadionie!

ULKS Korzenna - Gród Podegrodzie 3:1 (3:0) [JS]

1:0 A.Wielgus 24 (bez asysty),

2:0 A.Wielgus 30 (as. P.Chronowski)

3:0 K.Koralik 39 (as. D.Widlak),