Kapitalny mecz rozegrali w sobotnie popołudnie nasi trampkarze! W pojedynku z Heleną Nowy Sącz nie dali im żadnych szans, gromiąc ich aż 17:0! Byliśmy w tym dniu niesamowicie skuteczni i wkopaliśmy rywalowi tyle goli ile tylko mogliśmy.Zobacz zdjęcia z meczu!

Cóż można tutaj wiele napisać? Przebieg meczu przedstawia poniższa lista goli. Bramki wpadały jedna po drugiej, między czasie marnowaliśmy również świetne okazje. Mimo iż po pierwszych minutach tego meczu rywal wydawał się lepszy niż przeciwnik z Barcic, to mimo to Helenie udało się trafić dzisiaj więcej goli. Szalony licznik zatrzymał się w tym meczu na 17 oczkach. A najpiękniejsze bramki w tym meczu zdobył rozkręcający się z minuty na minutę świetny autor 8 goli Konrad Kuzera. Znakomity tego dnia był również Grzesiek Mróz, który trafił do siatki rywala 5 razy i zaliczył 6 asyst.

Na słowa uznania zasługuje również nasza defensywa, która solidnie grała nie dając żadnych szans Helenie. Jednak na pochwałę zasługuje cały zespół, który zagrał dziś po prostu bardzo dobrze!

Kolejny mecz to czwartkowe spotkanie w Grybowie, rywalem będzie miejscowa Grybovia!

ULKS Korzenna - Helena Nowy Sącz 17:0 (9:0) [TR]

1:0 J.Martuszewski (bez asysty),

2:0 G.Mróz (as. K.Kuzera),

3:0 J.Martuszewski (as. K.Kuzera),

4:0 G.Mróz (as. K.Kuzera),

5:0 K.Kuzera (as. G.Mróz),

6:0 K.Kuzera (as. A.Krzyżak),

7:0 K.Kuzera (as. G.Mróz),