Kolejny mecz naszych juniorów za nami. Tym razem nasza ekipa zmierzyła się w Barcicach z miejscową Barciczanką. Rywal to drużyna która miała dobrą serie w ostatnich meczach. Dziś seria Barciczanki została przerwana! Pewne zwycięstwo 3:0 i mamy kolejne 3 punkty!

Do Barcic pojechaliśmy kolejny już mecz z rzędu bez naszych najlepszych zawodników. Oprócz tych których nie było ostatnio zabrakło również naszego etatowego zawodnika Zbyszka Gryzło. W podstawowych składzie wystąpiło wielu graczy którzy zwykle siedzieli na ławce rezerwowych.

Bohaterami meczu zostali Ci, którzy dotychczas w juniorach w tym sezonie grali najmniej a więc Konrad Płachta i Dawid Matusik. Ten pierwszy zdobył pierwszego gola, zaś Dawid dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie. To pokazuje, że nasi juniorzy to nie tylko podstawowa 11 ale również solidne zaplecze w postaci rezerwy!

Podziękowania dla wszystkich graczy za ten mecz! Już za tydzień następny pojedynek, tym razem na własnym boisku zmierzymy się z LUKS Hańczowa!

Barciczanka Barcice - ULKS Korzenna 0:3 (0:1) [JS]

0:1 K.Płachta 20 (as. D.Widlak),

0:2 D.Matusik 47 (as. P.Chronowski),

0:3 D.Matusik 70 (as. D.Widlak).

Żółte kartki: M.Tokarczyk, D.Molanda - P.Chronowski.

ULKS: D.Cygnarowicz - Ł.Kuzera, K.Grząbel, A.Szeliga, M.Kantor (60 B.Oleksyk) - Sz.Gruca, D.Widlak, K.Płachta, K.Koralik - K.Krasiński (46 D.Matusik), P.Chronowski.

Sędziował: J.Sromek (KS Nowy Sącz).