Już za nami drugi mecz sparingowy przed rundą rewanżową sezonu 2015/2016. Tym razem rywalizowaliśmy z drużyną Hart Tęgoborze. Rywal z niższej ligi nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki. Kolejny raz zwyciężyliśmy, tym razem 2:0. Graliśmy na boisku Zawady w Nowym Sączu.Zobacz zdjęcia z meczu!

Dobrze w tym meczu zagraliśmy, szczególnie w pierwszej połowie. To właśnie wtedy mieliśmy sporą przewagę, co udokumentowaliśmy bramkami. Pierwszego gola zdobył Kamil Baczyński, wykończył on znakomitą akcję Mateusza Dobosza, który wbiegł w pole karne i wypracował swojemu koledze idealną okazję do zdobycia gola. Drugą bramkę ustrzelił nasz obrońca Paweł Olchawski. Uderzył on piłkę głową po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Przemysława Szambelana. Wynik mógł być okazalszy jednak nie wykorzystaliśmy kilku świetnych okazji, najlepsze z nich zmarnował Seweryn Michalik.

Groźne akcje wyprowadzał również Hart, głównie w drugiej części meczu, gdzie nasz rywal miał optyczną przewagę. Jednak albo mieliśmy szczęście i piłka trafiła w słupek, albo ratował nas młody bramkarz Szymon Szczerba! Mimo starań jednych jak i drugich w drugiej połowie wynik już się nie zmienił i to Korzenna triumfowała. Jednak w tym meczu wynik nie był najważniejszy, liczył się fakt wybiegania tego meczu w trudnych warunkach, chociaż niezłych jak na tę porę roku. Daliśmy z siebie wszystko i możemy być z siebie zadowoleni! Przed nami dalsza praca!

Hart Tęgoborze - ULKS Korzenna 0:2 (0:2)

0:1 K.Baczyński 20 (as. M.Dobosz),

0:2 P.Olchawski 30 (as. P.Szambelan).

Hart: Cięciwa - Liszka, Manelski, Szabla, T.Hajduga, M.Hajduga, Bodziony, Baran, Gródek, M.Czoch, Kosecki.

ULKS: T.Dźwigniewski (46 Sz.Szczerba) - K.Bajorek, M.Kantor, P.Olchawski, K.Koralik (70 J.Kapała) - D.Wielgus, S.Michalik, K.Baczyński (85 B.Grząbel), P.Szambelan (75 K.Grząbel) - M.Dobosz (70 Ł.Kuzera), P.Grębski (46 K.Krasiński).

Sędziował: M.Ogórek (KS Nowy Sącz).