Nie było niespodzianki dziś w Limanowej gdzie nasi seniorzy podejmowali lidera ligi okręgowej Limanovię. Przegraliśmy 4:0, mimo iż zagraliśmy dzielnie i całkiem nieźle. Limanovia pokazała, że jest zdecydowanie przygotowana do gry w wyższej lidze. Zobacz zdjęcia z meczu!

Byliśmy dziś słabsi w wielu aspektach, jednak mimo naszej sporej ambicji nie udało się nie ustrzec błędów. Robiliśmy co mogliśmy, utrudnialiśmy maksymalnie rozgrywanie akcji graczom gospodarzy. Przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, słabsi byliśmy w rywalizacji szybkościowej, żadnych szans nie było również w powietrzu, gdzie przegraliśmy większość pojedynków główkowym.

Wszystkie te elementy złożyły się na to, że straciliśmy dziś 4 gole. Po kilkudziesięciu pierwszych minutach na tablicy wyników widniał remis 0:0. Oczywiście przez cały mecz prym wiodła LImanovia. W końcu stały fragment gry, przegrywamy dwa pojedynki główkowe i Aleksander Kożuch pakuje nam piłkę do bramki.

Tuż przed przerwą przepięknym uderzeniem z okolic 16 wynik podwyższa kapitan Limanovii Kamil Kurczab.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie do tego jak się skończyła pierwsza. Kilka minut po wznowieniu znowu kapitan Limanovi Kurczab, pakuje nam bramkę. Gracz Limanovii nie został w porę powstrzymany i oddał strzał w dłuższy róg bramki Sejuda. 3:0.

Ostatni gol to znowu stały fragment gry i znowu przegrany pojedynek główkowy, tym razem bardzo łatwo dajemy sobie trafić gola. Na listę strzelców wpisuje się urodzony w 1998r. młody junior Kurek, który ustala wynik tego meczu. Na ostatnie 20 minut w naszej bramce melduje się Tomek Dźwigniewski, który pokazuje się z dobrej strony i to dzięki niemu, jak i zaangażowaniu naszej defensywy nie pozwalamy sobie strzelić kolejnej bramki, mimo iż sił było coraz mniej.

Korzenna nie miała wielu dogodnych okazji, nieznacznie zaatakowaliśmy bramkę Mastelarza. Dobre strzały przez cały mecz oddał Seweryn Michlaik, Mateusz Dobosz oraz Krystian Koralik.

Dziękujemy wszystkim naszym graczom za mecz! Liczy ogromnie na punkty w najbliższym meczu na własnym boisku gdzie zmierzymy się z Orkanem Raba Wyżna!

Limanovia Limanowa - ULKS Korzenna 4:0 (2:0)

1:0 Kożuch 27,

2:0 K. Kurczab 42,

3:0 K. Kurczab 48,