Juniorzy starsi

Wracamy z Wieliczki bez punktów! Korzenna przegrywa w kompromitującym stylu. Znowu dziury w obronie, duża ilość straconych goli do tego niestety szwankowała skuteczność. Warto dodać, że rywal od 32 minuty grał w osłabieniu jednego zawodnika! Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i myśleć już tylko i wyłącznie o kolejnym rywalu - za tydzień w Korzennej grać będziemy z Glinikiem Gorlice.

Więcej…

Juniorzy starsi ULKSu Korzenna wygrywają swój kolejny mecz w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych! Tym razem pokonaliśmy AP Profi Kraków! Mecz nie należał do łatwych, jak większość w tej lidze, ale na szczęście udało się strzelić o jednego gola więcej niż rywal! Ciągle cieszmy się naszą ofensywą, strzelamy dużo goli, kreujemy akcję! Troszkę słabiej wygląda formacja defensywna, której przytrafiają się proste błędy i częsta dekoncentracja, z której rodzą się bramki dla rywali - na pewno nad tym elementem musimy popracować. Mimo wszystko dziękujemy naszym graczom za walkę do końca! Rywalom dziękujemy za ciekawy mecz! 

Więcej…

Juniorzy remisują spotkanie z Wolanią Wola Rzędzińska! Remis to dla wielu rozczarowanie i niedosyt, bowiem w tym  meczu szybko objęliśmy prowadzenie 3:0. Niestety potrafiliśmy całą przewagę równie błyskawicznie roztrwonić, a stracone bramki były efektem głupich niepotrzebnych decyzji - co mocno było demotywujące pod koniec pierwszej połowy! Patrząc jednak obiektywnie po całym spotkaniu, to ten punkt musimy uszanować i cieszyć się nim! Solidna Wolania bardzo mocno zmuszała nas do prostych błędów w defensywie i śmiało mogła się pokusić o więcej goli. Dziękujemy rywalom za ciekawy mecz, kto był na meczu ten nie żałował! Za tydzień nasi juniorzy udają się na niezwykle trudny mecz! Rywalizować będziemy w Staniątkach z liderem - Puszczą Niepołomice! 

Więcej…

Juniorzy wracają z Limanowej bez punktów! Mimo wielu starań i walki do końca, nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy! Porażka boli nas tym bardziej, ponieważ "straciliśmy" dwóch ważnych graczy, którzy w tym starciu nabawili się kontuzji!  Skręcenia stawu skokowego nabawił się zarówno Mateusz Kiełbasa, jak i Maciej Chronowski. Kontuzjowanym graczom życzymy szybkiego powrotu na murawę! Za tydzień przed nami mecz z Wolanią Wola Rzędzińska - grać będziemy na własnym boisku!

Więcej…

Wielką klasę pokazał zespół Wieczystej Kraków, z którą przyszło się mierzyć naszym juniorom!  Licznie zgromadzona publika na stadionie w Korzennej, mogła oglądać fajny mecz, podziwiać szczególnie przyjezdnych, którzy pokazali jak się gra w piłkę w tym wieku! Była to dobra lekcja, jakich pewno jeszcze wiele będziemy odrabiam grając w MLJS! Mimo porażki, mieliśmy swoje dobre momenty, które dobrze rokują na przyszłość! Gratulujemy przyjezdnym zdobytych 3 punktów i życzymy powodzenia w kolejnych pojedynkach! Naszym chłopkom dziękujemy za walkę! Już za kilka dni wyjazdowy pojedynek z Limanovią! 

Więcej…

Juniorzy nabierają rozpędu! Wygrywamy drugi mecz w MLJS! Nasza drużyna w upalne sobotnie przedpołudnie pokonała na wyjeździe Dunajec Nowy Sącz. Był to trudny mecz, a szczególnie jego pierwsza część, kiedy to przetrwaliśmy zmasowane napory Dunajca. W drugiej części grało się nam już dużo łatwiej, kilka sytuacji powinniśmy zamienić na bramki, ale niestety szwankowała w tym dniu nasza skuteczność! Cieszy nas bardzo kolejne zwycięstwo - szczególnie coraz lepsza gra całego zespołu a szczególnie gra w defensywie! Brawo Panowie - już w środę wielkie wydarzenie do Korzennej przyjeżdża WIECZYSTA KRAKÓW! Będzie się działo! Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz!  Sobota DOMY dziękujemy za wsparcie! 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela JS U-19

# Druzyna M Pkt
1 Hutnik 9 24
2 Puszcza 9 24
3 Garbarnia 9 20
4 Kalwarianka 9 19
5 Limanovia 9 19
6 Wieczysta 9 18
7 Wolania 9 13
8 Podhale 9 13
9 Dunajec 9 12
10 Korzenna 9 10
11 Unia 8 10
12 Bruk-Bet 8 7
13 Glinik 9 6
14 Górnik 9 4
15 Pogoń 8 3
16 Profi 8 1