Trampkarze

Drużyna U-15 idzie za ciosem! Trampkarze wygrywają swój kolejny mecz i umacniają się w czołówce ligowej tabeli!  Dziś bez trzech niezwykle ważnych graczy Błachuty, Jaworeckiego i Mazurkiewicza, daliśmy sobie radę z Biegoniczanką Nowy Sącz.  W podstawowym składzie wystąpiło aż 3 graczy z rocznika 2011. Młodzicy pokazali klasę i dobitnie przyczynili się do zwycięstwa!  To niezwykle cieszy i super rokuje na przyszłość! Znów zagraliśmy na "zero" w defensywie za co należą się brawa dla naszej ekipy! Za tydzień mecz z Budowlanymi w Jazowsku! 

Więcej…

Trampkarze wygrywają po niezwykle trudnym i szalonym meczu w Świniarsku! Nasi gracze cały mecz "gnietli" rywala, mieli ogromną przewagę a co absurdalne schodzili do przerwy z nie korzystnym wynikiem 2:0 dla gospodarzy! Rywal grał dobrze, świetnie się bronił i posyłał piłki na niezwykle groźnego ich napastnika! Korzenna dopiero po dobrych roszadach personalnych, kiedy m.in nasz kapitan poszedł z linii obrony do ataku - ruszyła!  Kapitan Wiktor Szczygieł zdobył dwie piękne bramki, dając nam kontakt oraz wyrównanie! To dodało nam jeszcze więcej energii!  Rywal od tego momentu całkowicie nie istniał Korzenna zdobyła jeszcze dwie bramki zasłużenie zwyciężyła! Wiele emocji i radości przyniósł nam ten pojedynek! Brawo za pokazanie charakteru i walkę do końca! Za tydzień walczymy z Biegoniczanką Nowy Sącz, mecz w Korzennej! 

Więcej…

Trampkarze U-15 wygrywają niesamowicie trudny mecz z Sokołem Stary Sącz! Podobnie jak to było w pojedynku z Dąbrovią wygrywamy 1:0 tworząc żelazną defensywę i strzelając tego jedynego, wymarzonego gola!  Strzelcem bramki Daniel Błachuta, tym razem nie łatwo z karnego, lecz po bardzo błyskotliwej indywidualnej akcji gdzie ograł czterech graczy Sokoła i w trudach skierował piłkę do bramki! Brawo Daniel brawo cała drużyna! Znowu "zero z tył"! Korzenna dziś pierwszy raz zagrała w nowych koszulkach ufundowanych przez firmę Sobota DOMY! Bardzo dziękujemy za wspaniały sprzęt! Będzie służył! Już w sobotę mecz w Świniarsku! 

Więcej…

Trampkarze U-15 wracają na zwycięską ścieżkę! Pokonujemy Poprad Rytro i dopisujemy do swojego dorobku kolejne 3 punkty!  Zagraliśmy dziś poprostu dobrze, zrealizowaliśmy swoje założenia co przełożyło się na okazały wynik!  Strzeliliśmy rywalowi aż 6 pięknych bramek, 3 zdobył bohater tego meczu Bartosz Bugno w tym pierwszą przedniej urody!  W tym meczu zadebiutowali kolejni młodzi gracze z rocznika 2011, w ostatnich kilkunastu minach meczu na boisku było i grało aż 4 graczy z młodzików! To świetnie rokuje na przyszłość! Brawo młodzież! Brawo Korzenna! Oby tak dalej! Dziękujemy graczom z Rytra za fajny mecz! W czwartek gramy z Sokołem Stary Sącz! 

Więcej…

Trampkarze starsi przegrywają swój mecz z rezerwami Dunajca Nowy Sącz, jest to pierwsza porażka w tym sezonie. Rywal jak dotąd jeszcze nie pokonany będzie liderował w tabeli! Szkoda tego meczu, ponieważ graliśmy całkiem nieźle, stworzyliśmy sobie sporo dogodnych okazji ale niestety wiele z nich zmarnowaliśmy. 

Więcej…

Fantastyczny wynik naszych trampkarzy! Drużyna U-15 pokonała na własnym boisku jednego z kandydatów do awansu Dąbrovie Wielogłowy, po niezwykle trudnym meczu. Rzadko gramy takie mecze, kiedy jesteśmy praktycznie całkowicie zapchnięci do defensywy! Tak właśnie dziś było, świetnie grała z nami ekipa gości. Jednak nasza drużyna odbiła każdy atak i przetrwała w natarciu cały mecz! Wszystko dzięki niesamowitej walce, ambitnej, mądrej grze! Warto dodać, że dziś w podstawowym składzie z powodu braku wielu zawodników wystąpiło aż 3 graczy z  rocznika 2011!  Brawo dla wszystkich zawodników z naszej drużyny, którzy walczyli od pierwszej do ostatniej minuty! Po trzech meczach jesteśmy drużyną która jeszcze nie straciła bramki w lidze! Za tydzień wyjazd na Dunajec Nowy Sącz!

Więcej…

Początek
Poprzednia
1

Tabela TR U-15

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 22
2 Korzenna 8 21
3 Dąbrovia 7 18
4 Poprad M. 9 18
5 Sokół 8 16
6 Poprad R. 8 15
7 Grybovia 8 13
8 Kolejarz 7 9
9 Świniarsko 7 7
10 Zawada 7 6
11 Biegoniczanka 7 3
12 Budowlani 8 0
13 Barciczanka 8 0