Trampkarze

Trampkarze ULKSu Korzenna przegrywają po raz drugi w tym sezonie! Dobra seria zwycięstw, została przerwana na stadionie w Dąbrowej! Był to bardzo trudny mecz, rywalizowaliśmy z Dąbrovią Wielogłowy o 2 miejsce w tabeli. Przeciwnik z którym dziś graliśmy bez dwóch zdań był najlepszy ze wszystkich, z którymi przyszło się nam mierzyć! Najbardziej szkoda początku meczu, kiedy straciliśmy łatwo dwie bramki i zmarnowaliśmy setkę przy stanie 0:0! Drugą połowę graliśmy już solidnie, ale niestety to było za mało na bardzo dobrego rywala!  Dziękujemy za fajny, szybki mecz i życzymy powodzenia w ostatnim meczu sezonu!

Więcej…

Trampkarze wygrywają swój kolejny mecz! Tym razem pokonaliśmy zespół z Nowego Sącz - Zawadę! Dzięki tej wygranej nasi trampkarze powiększają swoją serie wygranych meczy! Brawo za walkę dla naszych zawodników! Podziękowania dla rywali za mecz! Za tydzień w piątek stracie z Dąbrovią Wielogłowy, zapowiada się trudny mecz w którym powalczymy o drugie miejsce na koniec sezonu! Jest o co walczyć! Do boju Korzenna!

Więcej…

Trzeci mecz w tym dniu i kolejny bez porażki! Dobrą serie mają również trampkarze, którzy zwyciężyli w Stróżach! Pokonaliśmy Kolejarza na sztucznym boisku po piekielnie trudnym spotkaniu! Brawo za postawę drużyny trampkarzy! Bohaterem meczu Bartosz Bugno, który wywalczył karnego, asystował i strzelił decydującą bramkę! Dziękujemy rywalom za sportową postawę i fajny mecz drużynie ze Stróż!

Więcej…

Trampkarze po bardzo dobrym meczu w swoim wykonaniu pokonują czołową drużynę I Ligi - Poprad Muszyna! Brawa dla całej ekipy, a szczególnie dla naszej defensywy, która grała praktycznie bezbłędnie i nie dała sobie strzelić gola! Wynik mógł być okazalszy, jednak dwukrotnie zamiast w bramkę Wojtek Jaworecki trafił z głowy w Poprzeczkę! Dziękujemy rywalom za sportową postawę i fajny mecz! Za tydzień batalia w Stróżach z Kolejarzem!

Więcej…

Trampkarze wysoko pokonują swojego ligowego rywala z Jazowska. Był to łatwy mecz w którym strzelaliśmy bramkę za bramkę. Brawo za dobrą skuteczność, aczkolwiek rzuty karne do poprawy, zmarnowaliśmy dziś aż 2!  Dziękujemy rywalom za sportową postawę i dotrwanie do końca meczu! Przed nami teraz dłuższa przerwa od meczy ligowych - kolejny rywalem będzie Poprad Muszyna - mecz dopiero 1 października!

Więcej…

Zwyciężamy po trudnym meczu z Biegoniacznką w Nowym Sączu! Mimo iż całe spotkanie prowadziliśmy grę, to o pozytywny wynik drżeliśmy do samego końca! Staraliśmy się atakować, jednak nie łatwo nam było pokonać świetnego bramkarza gospodarzy! Warto dodać, że bardzo dobrze spisała się nasza obrona wraz z bramkarzem, która po raz kolejny zachowała czyste konto! Dopisujemy kolejne punkty do naszego dorobku i pniemy się w górę tabeli! Brawo - oby tak dalej! W środę u siebie walczymy z Budowlani Jazowsko!