Rodzinne Potyczki Sportowe - NOWE FIO 2022-2023

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Kickboxingu! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy poniedziałek z Trenerem Łukasz Michalik! 
 

Więcej…

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Unihokeja! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy wtorek i czwartek z Trenerem Waldemarem Śniadeckim! 
 
 

Więcej…

Trwają zajęcia z Trenerem z zajęć Piłki Nożnej! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy wtorek i czwartek z Trenerem Konradem Kuzera! 
 

Więcej…

Zakończyły się zajęcia z instruktorem z pływania w basenie w Korzennej. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, uczestnicy ćwiczyli pod opieką Instruktorki Ilony Górowskiej. 
 

Więcej…

Rodzinne Potyczki Sportowe za nami! Bardzo wiele się działo w dniu 21.05.2023r. w piękne słoneczne niedzielne popołudnie na Hali Sportowej w Korzennej! Najważniejszym punktem tego wydarzenia był turniej w mini piłkę siatkową dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Korzenna Leszka Skowrona! Najlepsze okazały się reprezentantki z Korzennej, które stanęły na całym podium i z rąk Wójta odebrały Puchary! Warto dodać że wystąpiło aż 12 drużyn! Wszystkie uczestniczki wróciły do domu z pięknymi medalami!  Oprócz zdrowej rywalizacji siatkarek, każdy mógł znaleźć coś dla siebie! Nie brakowało animacji dla dzieci, zabaw, malowania twarzy, tatuaży czy kolorowych balonów!  Wydarzenie uświetnił występ tancerek z Korzennej z grupy młodszej oraz starszej!  Swoje umiejętności mogli pokazać również nasi karatecy, którzy w bardzo licznej grupie przygotowali dla nas świetny pokaz! Wszystkich serdecznie dziękujemy za liczne przybycie w tym dniu na hale sportową!

Więcej…

Zapraszamy całe Rodziny na Rodzinne Potyczki Sportowe! Sportowa niedziela na hali w Korzennej! Oj będzie się działo! Sfinansowano ze środków Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  w ramach #FIO Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

Więcej…

Trwają zajęcia z instruktorem z pływania w basenie w Korzennej. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, która sukcesywnie będzie aktualizowana. 
 

Więcej…

Trwają zajęcia z instruktorem z piłki siatkowej. Przedstawiamy fotogalerię z zajęć, która sukcesywnie będzie aktualizowana. 
 

Więcej…

Wielkie Granie Skrzatów w ramach Rodzinnych Potyczek Sportowych pod Patronatem Wójta Gminy Korzenna za nami! W niedzielne przedpołudnie na Hali Widowiskowo - Sportowej w Korzennej bawiło się blisko setka dzieci wraz ze swoimi rodzicami. 

Więcej…

Trwają również zajęcia z Panią instruktor z tańców Zumba! Przedstawiamy fotogalerię z zajęć. Zajęcia dla zapisanych uczestników odbywają się w każdy Piątek w dwóch grupach dla starszych i młodszych! 
 

Więcej…

Początek
Poprzednia
1