Liga Okręgowa 2014/2015

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  9
- Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  9
3 Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  8
4 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  4
5 Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
6 Szczepan Rosiek Szczepan Rosiek ULKS Korzenna  2
7 Kamil Rynkal Kamil Rynkal ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  8
2 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  5
3 Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  3
4 Szczepan Rosiek Szczepan Rosiek ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Szymon Obrochta Szymon Obrochta ULKS Korzenna  2
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  2
8 Kamil Rynkal Kamil Rynkal ULKS Korzenna  1
- Zbigniew Gryzło Zbigniew Gryzło ULKS Korzenna  1
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna 10
2 Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  9
- Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  9
4 Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  8
5 Janusz  Szeliga Janusz Szeliga ULKS Korzenna  3
- Artur Sejud Artur Sejud ULKS Korzenna  3
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  3
8 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  2
- Szczepan Rosiek Szczepan Rosiek ULKS Korzenna  2
- Patryk Kaczmarek Patryk Kaczmarek ULKS Korzenna  2
- Daniel Pociecha Daniel Pociecha ULKS Korzenna  2
12 Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  1
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Seweryn Michalik Seweryn Michalik ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  1
- Paweł Olchawski Paweł Olchawski ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Artur Sejud Artur Sejud ULKS Korzenna  2
- Marek  Mokrzycki Marek Mokrzycki ULKS Korzenna  2
3 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Marek Olszewski Marek Olszewski ULKS Korzenna  1
- Janusz  Szeliga Janusz Szeliga ULKS Korzenna  1
- Mateusz Dobosz Mateusz Dobosz ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Liga Okręgowa 2020/2021 - Kolejka 10
Datum Niedziela, 27 Wrzesień 2020r. Beginn Godzina: 11:00
Grybovia Grybów
Grybovia GrybówTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Dunajec 8 24
2 Łosoś 8 21
3 Gród 8 18
4 Kobylanka 9 16
5 Zagórzany 7 16
6 Hart 8 14
7 Sokół 9 14
8 Kolejarz 7 12
9 Podhalanin 8 10
10 Helena 7 6
11 Zyndram 7 5
12 Łużna 8 5
13 Uście 7 4
14 Korzenna 7 4
15 Zawisza 7 4
16 Grybovia 7 3