Klasa A Nowy Sącz 2017/2018

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna 12
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna 11
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna 11
4 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  8
5 Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  5
6 Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  4
8 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  3
- Artur Wielgus Artur Wielgus ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
11 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  1
- Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  1
- Dawid Woliński Dawid Woliński ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  9
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  6
3 Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  4
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  4
- Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan ULKS Korzenna  4
- Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  4
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  4
8 Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  2
- Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  2
15 Grzegorz Mróz Grzegorz Mróz ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1
- Jakub Wójcik Jakub Wójcik ULKS Korzenna  1
- Artur Krzyżak Artur Krzyżak ULKS Korzenna  1
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  1

Żółte kartki

  Zawodnik Zespół Żółte kartki
1 Jan Kantor Jan Kantor ULKS Korzenna  8
2 Albert Szczerba Albert Szczerba ULKS Korzenna  5
3 Daniel Szeliga Daniel Szeliga ULKS Korzenna  4
4 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  3
- Dominik Wielgus Dominik Wielgus ULKS Korzenna  3
- Ireneusz Ogorzałek Ireneusz Ogorzałek ULKS Korzenna  3
- Tomasz Kuzera Tomasz Kuzera ULKS Korzenna  3
- Paweł Chronowski Paweł Chronowski ULKS Korzenna  3
- Adrian Szeliga Adrian Szeliga ULKS Korzenna  3
10 Tomasz Michalak Tomasz Michalak ULKS Korzenna  2
- Marcin  Kantor Marcin Kantor ULKS Korzenna  2
- Kamil Baczyński Kamil Baczyński ULKS Korzenna  2
- Daniel Nowak Daniel Nowak ULKS Korzenna  2
- Patryk Stawiarski Patryk Stawiarski ULKS Korzenna  2
15 Dawid Widlak Dawid Widlak ULKS Korzenna  1
- Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek ULKS Korzenna  1
- Przemysław Rosiek Przemysław Rosiek ULKS Korzenna  1
- Konrad Krasiński Konrad Krasiński ULKS Korzenna  1
- Arkadiusz Kulpa Arkadiusz Kulpa ULKS Korzenna  1
- Kamil Grząbel Kamil Grząbel ULKS Korzenna  1

Czerwone kartki

  Zawodnik Zespół Czerwone kartki
1 Jan Gródek Jan Gródek ULKS Korzenna  1

Plan Seniorów

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 25
Datum Niedziela, 26 Maj 2019r. Beginn Godzina: 12:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Amator Paszyn
Amator PaszynTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 24 61
2 Hart 24 59
3 Korzenna 23 52
4 Zyndram 23 41
5 Grybovia 24 40
6 Dunajec 24 39
7 Zawisza 24 29
8 Mszalnica 23 28
9 Victoria 23 28
10 Świniarsko 24 26
11 Helena 23 25
12 Górka 24 25
13 Amator 23 23
14 Biegonice 24 21
15 Ubiad 23 17
16 Budowlani 23 16