I liga - Gorlice - Młodziki 2022/2023 - WIOSNA

Bramki

  Zawodnik Zespół Bramki
1 Karol Pawlik Karol Pawlik ULKS Korzenna 16
2 Michał Jasiński Michał Jasiński ULKS Korzenna 10
- Adam Sowa Adam Sowa ULKS Korzenna 10
4 Wojciech Jaworecki Wojciech Jaworecki ULKS Korzenna  9
5 Daniel Błachuta Daniel Błachuta ULKS Korzenna  6
6 Bartosz Młynarczyk Bartosz Młynarczyk ULKS Korzenna  5
7 Artur Jasiński Artur Jasiński ULKS Korzenna  4
- Jakub Tokarz Jakub Tokarz ULKS Korzenna  4
9 Adrian Martuszewski Adrian Martuszewski ULKS Korzenna  3
- Michał Stawiarski Michał Stawiarski ULKS Korzenna  3
- Krystian Klimek Krystian Klimek ULKS Korzenna  3
12 Wiktor Orzechowski Wiktor Orzechowski ULKS Korzenna  2
- Sebastian Serafin Sebastian Serafin ULKS Korzenna  2
- Dominik Mikulski Dominik Mikulski ULKS Korzenna  2
15 Jakub Chronowski Jakub Chronowski ULKS Korzenna  1
- Rafał Włodarz Rafał Włodarz ULKS Korzenna  1
- Kamil Sekuła Kamil Sekuła ULKS Korzenna  1
- Szymon Pękała Szymon Pękała ULKS Korzenna  1

Asysty

  Zawodnik Zespół Asysty
1 Michał Jasiński Michał Jasiński ULKS Korzenna 17
2 Karol Pawlik Karol Pawlik ULKS Korzenna 13
3 Adrian Martuszewski Adrian Martuszewski ULKS Korzenna  7
4 Bartosz Młynarczyk Bartosz Młynarczyk ULKS Korzenna  5
- Artur Jasiński Artur Jasiński ULKS Korzenna  5
6 Daniel Błachuta Daniel Błachuta ULKS Korzenna  4
- Wojciech Jaworecki Wojciech Jaworecki ULKS Korzenna  4
8 Jakub Chronowski Jakub Chronowski ULKS Korzenna  2
- Sebastian Serafin Sebastian Serafin ULKS Korzenna  2
10 Kamil Sekuła Kamil Sekuła ULKS Korzenna  1
- Rafał Włodarz Rafał Włodarz ULKS Korzenna  1
- Adam Sowa Adam Sowa ULKS Korzenna  1

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Nowy Sącz - Młodziki 2023/2024 - WIOSNA - Kolejka 11
Datum Czwartek, 20 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Rytro
Poprad RytroTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 8 21
2 Poprad R. 8 18
3 Biegoniczanka 8 16
4 Dunajec II 7 13
5 Sokół 7 13
6 Barciczanka 8 12
7 Mineralni 8 11
8 Świniarsko 8 9
9 Chruślice 7 3
10 Kolejarz 6 3
11 Zyndram 7 0