II liga - Nowy Sącz - Trampkarze starsi 2013/2014
 Siatka wyników

  ULKS Korzenna Ogniwo Piwniczna Zdrój Zyndram Łącko Orzeł Wojnarowa Victoria Witowice Dolne LKS Świniarsko Piątkovia/Łęg Zawisza Rożnów Dąbrovia Wielogłowy Poprad Rytro
Skład Zespołu ULKS Korzenna10-02-15-01-118-01-02-18-25-1
Skład Zespołu Ogniwo Piwniczna Zdrój0-8-3-21-13-41-20-31-02-2
Skład Zespołu Zyndram Łącko1-28-23-01-35-22-14-43-21-1
Skład Zespołu Orzeł Wojnarowa0-53-03-00-1514-11-61-32-21-3
Skład Zespołu Victoria Witowice Dolne3-2--1-119-24-00-35-03-1
Skład Zespołu LKS Świniarsko0-132-211-91-81-123-60-72-10-11
Skład Zespołu Piątkovia/Łęg0-72-03-01-01-33-10-42-23-5
Skład Zespołu Zawisza Rożnów1-22-04-01-02-36-11-016-02-2
Skład Zespołu Dąbrovia Wielogłowy1-61-53-22-10-114-06-10-31-3
Skład Zespołu Poprad Rytro2-31-03-23-01-210-24-54-04-1

Najbliższy mecz TR

I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2023/2024 - WIOSNA - Kolejka 13
Datum Środa, 19 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 18:00
Poprad Muszyna
Poprad MuszynaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela TR U-15

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 11 30
2 Dąbrovia 10 27
3 Dunajec 10 22
4 Sokół 10 19
5 Poprad M. 10 18
6 Poprad R. 10 18
7 Kolejarz 9 15
8 Świniarsko 9 13
9 Grybovia 10 13
10 Zawada 10 9
11 Biegoniczanka 9 6
12 Barciczanka 10 0
13 Budowlani 10 0