I liga - Nowy Sącz - Młodziki 2023/2024 - WIOSNA
Czwartek, 20 Czerwiec 2024 18:00
 
ULKS Korzenna vs Poprad Rytro

Szczegóły meczu

Data rozpoczęcia : Czwartek, 20 Czerwiec 2024
Godzina: 18:00
 

Porównanie bezpośrednie

ULKS Korzenna Statystyki Poprad Rytro
62,74% Procentowa szansa na zwycięstwo 37,26%
1 Aktualna pozycja w tabeli 2
8 Rozegrane mecze 8
7/0/1 Zwycięstwa/Remisy/Porażki (ogółem) 6/0/2
4/0/0 Zwycięstwa/Remisy/Porażki ("u siebie") 3/0/0
3/0/1 Zwycięstwa/Remisy/Porażki (wyjazd) 3/0/2
21 Zdobyte punkty 18
54 : 7 Stosunek bramek 25 : 18
47 Różnica bramek 7
ULKS Korzenna - Zyndram Łącko 18:0 Najwyższa wygrana u siebie Poprad Rytro - Zyndram Łącko 10:3
---- Najwyższa porażka u siebie ----
LKS Świniarsko - ULKS Korzenna 0:11 Najwyzsza wygrana na wyjeździe Mineralni Krynica - Poprad Rytro 1:2
Dunajec II Nowy Sącz - ULKS Korzenna 3:0 Najwyższa porażka na wyjeździe Biegoniczanka Nowy Sącz - Poprad Rytro 4:1


Ostatnie mecze drużyn

6 Piątek, 10 Maj 2024 17:45 Dunajec II Nowy Sącz - ULKS Korzenna 3 - 0 Porażki
7 Piątek, 17 Maj 2024 17:00 ULKS Korzenna - Zyndram Łącko 18 - 0 Zwycięstwa
8 Piątek, 24 Maj 2024 17:30 LKS Świniarsko - ULKS Korzenna 0 - 11 Zwycięstwa
9 Piątek, 31 Maj 2024 17:00 ULKS Korzenna - Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 0 Zwycięstwa
10 Poniedziałek, 17 Czerwiec 2024 17:00 Barciczanka Barcice - ULKS Korzenna -

Ostatnie mecze drużyn

6 Sobota, 11 Maj 2024 17:00 LKS Świniarsko - Poprad Rytro 3 - 0 Porażki
7 Sobota, 18 Maj 2024 17:00 Biegoniczanka Nowy Sącz - Poprad Rytro 4 - 1 Porażki
8 Sobota, 25 Maj 2024 17:00 Poprad Rytro - Barciczanka Barcice 4 - 3 Zwycięstwa
9 Sobota, 01 Czerwiec 2024 17:00 Mineralni Krynica - Poprad Rytro 1 - 2 Zwycięstwa
10 Sobota, 08 Czerwiec 2024 17:00 Sokół Stary Sącz - Poprad Rytro -

Najbliższy mecz MŁ

I liga - Nowy Sącz - Młodziki 2023/2024 - WIOSNA - Kolejka 11
Datum Czwartek, 20 Czerwiec 2024r. Beginn Godzina: 18:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Poprad Rytro
Poprad RytroTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela MŁ U-13

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 8 21
2 Poprad R. 8 18
3 Biegoniczanka 8 16
4 Dunajec II 7 13
5 Sokół 7 13
6 Barciczanka 8 12
7 Mineralni 8 11
8 Świniarsko 8 9
9 Chruślice 7 3
10 Kolejarz 6 3
11 Zyndram 7 0