II liga - Nowy Sącz - Trampkarze Starsi 2009/2010
 Kadra zespołu - ULKS Korzenna

Zdjęcie zespołu [ULKS Korzenna]

 Napastnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
7 Przemysław Szambelan Przemysław Szambelan   10 Październik 1995 r. (28) 8 8 0 0 4 0 0 0
11 Szymon Obrochta Szymon Obrochta   17 Wrzesień 1995 r. (28) 9 9 0 0 16 0 0 0
Suma 20 0 0 0
 Pomocnicy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
6 Ireneusz Gwiżdż Ireneusz Gwiżdż   11 Kwiecień 1995 r. (29) 4 4 0 0 0 0 0 0
8 Kamil Biskup Kamil Biskup   15 Marzec 1995 r. (29) 7 7 0 0 0 0 0 0
9 Eryk Koczanowicz Eryk Koczanowicz   27 Maj 1995 r. (29) 9 9 0 0 0 0 0 0
10 Emil Włodarz Emil Włodarz   01 Listopad 1995 r. (28) 9 9 0 0 2 0 0 0
13 Artur Wielgus Artur Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (26) 6 6 0 0 0 0 0 0
15 Dawid Filipowicz Dawid Filipowicz   19 Luty 1996 r. (28) 8 8 0 0 0 0 0 0
16 Dominik Wielgus Dominik Wielgus   19 Wrzesień 1997 r. (26) 5 5 0 0 0 0 0 0
17 Marcin Nika Marcin Nika   05 Lipiec 1997 r. (26) 5 5 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Obrońcy Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
2 Krzysztof Bajorek Krzysztof Bajorek   03 Kwiecień 1995 r. (29) 9 9 0 0 0 0 0 0
3 Paweł Olchawski Paweł Olchawski   04 Lipiec 1995 r. (28) 9 9 0 0 0 0 0 0
4 Marek Stępień Marek Stępień   29 Kwiecień 1995 r. (29) 4 4 0 0 0 0 0 0
5 Szymon Matusik Szymon Matusik   31 Lipiec 1995 r. (28) 9 9 0 0 0 0 0 0
14 Kamil Kita Kamil Kita   16 Luty 1995 r. (29) 8 8 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0
 Bramkarze Urodzony(Wiek): Ilość występów Skład wyjściowy Wszedł Zszedł Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki
1 Jarosław Paciorek Jarosław Paciorek   10 Kwiecień 1995 r. (29) 8 8 0 0 0 0 0 0
Suma 22 0 0 0

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela TR U-15

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 11 30
2 Dąbrovia 10 27
3 Dunajec 10 22
4 Sokół 10 19
5 Poprad M. 10 18
6 Poprad R. 10 18
7 Kolejarz 9 15
8 Świniarsko 9 13
9 Grybovia 10 13
10 Zawada 10 9
11 Biegoniczanka 9 6
12 Barciczanka 10 0
13 Budowlani 10 0