Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2012/2013

Kolejka 1

Środa, 15.08.2012
13:00 LKS Szaflary 3 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
13:30 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Jordan Jordanów 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 2 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 18.08.2012
15:00 Jordan Jordanów 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Glinik Gorlice 2 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 19.08.2012
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 3 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 AKS Ujanowice 4 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 3

Niedziela, 12.08.2012
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 22.08.2012
18:00 Jordan Jordanów 6 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 4 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 5 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 25.08.2012
17:30 Glinik Gorlice 3 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 26.08.2012
13:00 NKP Podhale Nowy Targ 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 5 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 2 - 5 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 01.09.2012
16:30 NKP Podhale Nowy Targ 0 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 02.09.2012
11:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 4 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 09.09.2012
16:30 ULKS Korzenna 4 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:30 AKS Ujanowice 3 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 3 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 4 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 17.11.2012
11:00 Glinik Gorlice 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 18.11.2012
11:00 LKS Szaflary 4 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 2 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 15.09.2012
16:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 16.09.2012
16:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 2 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 0 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 22.09.2012
16:00 Glinik Gorlice 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 23.09.2012
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 3 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 3 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Turbacz Mszana Dolna 8 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 30.09.2012
11:00 LKS Kobylanka 0 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
12:30 Łosoś Łososina Dolna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 4 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:30 NKP Podhale Nowy Targ 1 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Poprad Rytro 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:30 ULKS Korzenna 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 06.10.2012
15:00 Glinik Gorlice 6 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 07.10.2012
11:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 AKS Ujanowice 0 - 3 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 2 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 1 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Orzeł Wojnarowa 6 - 0 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
15:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 13.10.2012
15:00 LKS Kobylanka 1 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 14.10.2012
11:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 6 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 3 - 4 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:00 Łosoś Łososina Dolna 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 20.10.2012
14:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Glinik Gorlice 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 21.10.2012
15:00 AKS Ujanowice 0 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Jordan Jordanów 1 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
15:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
15:00 Turbacz Mszana Dolna 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 28.10.2012
14:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
14:00 Gród Podegrodzie 3 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
14:00 Poprad Rytro 5 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:30 Łosoś Łososina Dolna 5 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 25.11.2012
14:00 Dobrzanka Dobra 1 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 13

Środa, 15.05.2013
17:30 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:30 NKP Podhale Nowy Targ 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 03.11.2012
13:00 Glinik Gorlice 6 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
13:30 Jordan Jordanów 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 04.11.2012
11:00 Dobrzanka Dobra 4 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
13:30 LKS Szaflary 4 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:30 Orzeł Wojnarowa 0 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:30 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
13:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
13:30 LKS Kobylanka 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 11.11.2012
11:00 NKP Podhale Nowy Targ 0 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 2 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 AKS Ujanowice 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 30.06.2013
17:30 Glinik Gorlice 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
17:30 AKS Ujanowice 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 3 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 17

Piątek, 03.05.2013
17:00 Poprad Rytro 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 1 - 3 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 0 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 0 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 13.04.2013
16:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 14.04.2013
16:00 LKS Szaflary 1 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 AKS Ujanowice 0 - 3 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
16:00 Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 18

Środa, 26.06.2013
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 5 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 20.04.2013
16:30 LKS Kobylanka 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 21.04.2013
11:00 ULKS Korzenna 2 - 0 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
11:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:30 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Glinik Gorlice Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 2 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 0 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 1 AKS Ujanowice Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 27.04.2013
17:00 Glinik Gorlice 4 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 20

Niedziela, 28.04.2013
11:00 Gród Podegrodzie 1 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
13:00 AKS Ujanowice 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 3 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 3 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 5 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy

Kolejka 21

Środa, 01.05.2013
15:00 Dobrzanka Dobra 1 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 0 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Turbacz Mszana Dolna 1 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 22

Niedziela, 05.05.2013
17:00 Glinik Gorlice 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 0 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 1 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Kolejka 23

Sobota, 11.05.2013
17:00 LKS Kobylanka 0 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 3 Glinik Gorlice Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 12.05.2013
17:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Olimpia Pisarzowa 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 4 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 1 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 2 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 24

Sobota, 18.05.2013
18:00 Glinik Gorlice 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 19.05.2013
11:00 AKS Ujanowice 5 - 1 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 2 - 5 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 1 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 25.05.2013
18:00 LKS Kobylanka 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 26.05.2013
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 2 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 4 - 1 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy

Kolejka 26

Czwartek, 30.05.2013
16:00 Orzeł Wojnarowa 4 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 3 - 1 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 2 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 1 - 4 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 AKS Ujanowice 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 02.06.2013
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 NKP Podhale Nowy Targ 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 4 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 4 - 3 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 28

Sobota, 08.06.2013
14:00 Glinik Gorlice 3 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 2 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 09.06.2013
17:00 LKS Szaflary 1 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 Turbacz Mszana Dolna 2 - 0 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy
18:00 Jordan Jordanów 0 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 AKS Ujanowice 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 16.06.2013
18:00 AKS Ujanowice 0 - 1 Glinik Gorlice Raport meczowy
18:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Łosoś Łososina Dolna 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna Raport meczowy
18:00 Olimpia Pisarzowa 2 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Poprad Rytro 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
18:00 NKP Podhale Nowy Targ 4 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 29

Środa, 19.06.2013
18:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 30

Niedziela, 23.06.2013
17:00 Turbacz Mszana Dolna 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 5 - 2 AKS Ujanowice Raport meczowy
17:00 Glinik Gorlice 1 - 2 NKP Podhale Nowy Targ Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 5 - 2 Olimpia Pisarzowa Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 0 Łosoś Łososina Dolna Raport meczowy

Plan Seniorów

Mecz - Seniorzy A Klasa:           Korzenna - Górka 11:00
Niedziela - 28 Październik 2018

Zbiórka przedmeczowa: 10:00!



Mecz - Seniorzy A Klasa:              Korzenna - Łosoś 13:30
Niedziela - 11 Listopad 2018

Zbiórka przedmeczowa: 12:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 13
Datum Niedziela, 28 Październik 2018r. Beginn Godzina: 11:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Górka Szczereż
Górka SzczereżTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 10 30
2 Korzenna 11 25
3 Grybovia 12 23
4 Hart 11 22
5 Victoria 12 21
6 Zyndram 12 19
7 Zawisza 12 15
8 Biegonice 12 14
9 Budowlani 12 13
10 Świniarsko 12 13
11 Helena 12 13
12 Dunajec 11 12
13 Mszalnica 12 11
14 Ubiad 11 9
15 Górka 11 7
16 Amator 9 7