I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2013/2014
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2013/2014

Kolejka 1

Piątek, 30.08.2013
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 1

Sobota, 31.08.2013
17:00 Nawoj Nawojowa 0 - 5 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 9 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 04.09.2013
17:00 Kolejarz Stróże 8 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 07.09.2013
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
16:00 LUKS Hańczowa 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 0 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 14.09.2013
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 4 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 LUKS Hańczowa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 21.09.2013
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 0 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 4

Wtorek, 24.09.2013
16:00 Gród Podegrodzie 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Czwartek, 08.05.2014
18:00 Poprad Rytro 0 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 28.09.2013
10:00 Kolejarz Stróże 8 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 6 - 1 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 0 - 4 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 5

Poniedziałek, 30.09.2013
16:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 05.10.2013
10:00 Barciczanka Barcice 2 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy
16:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Nawoj Nawojowa 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 3 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 30.10.2013
15:00 Kolejarz Stróże 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 12.10.2013
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 5 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 7 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
14:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 7

Środa, 16.10.2013
15:30 Sokół Stary Sącz 4 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 19.10.2013
10:00 Barciczanka Barcice 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 3 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 Poprad Rytro 1 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 26.10.2013
10:00 Hart Tęgoborze 0 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 LUKS Hańczowa 3 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Sokół Stary Sącz 0 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 5 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 07.06.2014
10:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 5 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 05.04.2014
10:00 Gród Podegrodzie 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:00 Helena Nowy Sącz 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Środa, 21.05.2014
18:00 LUKS Hańczowa 1 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 12.04.2014
10:00 ULKS Korzenna 6 - 2 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 5 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 5 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
16:30 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 14.06.2014
10:00 Helena Nowy Sącz 0 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 12

Czwartek, 17.04.2014
10:00 LUKS Hańczowa 4 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Barciczanka Barcice 0 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Nawoj Nawojowa 3 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 21.06.2014
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 3 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Wtorek, 22.04.2014
17:00 Hart Tęgoborze 0 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 2 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 13

Poniedziałek, 19.05.2014
18:00 Kolejarz Stróże 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 26.04.2014
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 5 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 2 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 5 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 2 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 15

Piątek, 02.05.2014
17:00 Sokół Stary Sącz 4 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 15

Sobota, 03.05.2014
11:00 LUKS Hańczowa 7 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 1 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 15

Wtorek, 13.05.2014
17:00 ULKS Korzenna 0 - 7 Kolejarz Stróże Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 3 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 19.04.2014
10:00 Kolejarz Stróże 7 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 10.05.2014
10:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 LUKS Hańczowa Raport meczowy
17:30 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 16

Wtorek, 10.06.2014
18:00 Barciczanka Barcice 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 16

Środa, 11.06.2014
17:00 Poprad Rytro 4 - 0 Helena Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 31.05.2014
17:00 Gród Podegrodzie 1 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 LUKS Hańczowa 2 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Helena Nowy Sącz 5 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 17

Wtorek, 24.06.2014
18:00 Sokół Stary Sącz 5 - 8 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 18

Czwartek, 22.05.2014
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 18

Sobota, 24.05.2014
10:00 Barciczanka Barcice 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Helena Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 5 - 3 LUKS Hańczowa Raport meczowy
10:00 Nawoj Nawojowa 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Plan J.Starszych

Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz JS


RUnda jesienna sezonu 2018/2019 dobiegła końca!

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Glinik 12 27
2 Korzenna 11 27
3 Sokół 11 26
4 Grybovia 12 25
5 Gród 11 25
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 11 13
9 Hart 11 11
10 Kolejarz 11 10
11 Świniarsko 11 8
12 Helena 12 6
13 Wicher 12 4