II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010
Terminarz i wyniki ligi: II Liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2009/2010

Kolejka 1

Sobota, 22.08.2009
17:00 Zyndram Łącko 2 - 4 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 4 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 6 - 3 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
17:00 Jedność Nowy Sącz 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 29.08.2009
17:00 Zyndram Łącko 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Królovia Królowa Górna 6 - 1 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 3 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 1 - 7 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 3

Poniedziałek, 31.08.2009
17:00 Orzeł Wojnarowa 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 4 - 1 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 3 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Hart Tęgoborze 4 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Jedność Nowy Sącz 3 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 05.09.2009
16:00 Zyndram Łącko 4 - 1 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 4 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 ULKS Korzenna 1 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 2 - 1 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 4 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 12.09.2009
16:30 ULKS Korzenna 10 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 7 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
16:30 Hart Tęgoborze 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:30 Królovia Królowa Górna 4 - 2 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 19.09.2009
14:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Zyndram Łącko 2 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
16:00 LKS Świniarsko 3 - 2 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
16:00 Barciczanka Barcice 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 4 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 26.09.2009
14:00 ULKS Korzenna 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Zyndram Łącko Raport meczowy
16:00 Hart Tęgoborze 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 Jedność Nowy Sącz 3 - 3 Barciczanka Barcice Raport meczowy
16:00 Nawoj Nawojowa 9 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 03.10.2009
15:30 Zyndram Łącko 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
15:30 Sokół Stary Sącz 9 - 0 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
15:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 1 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 4 Hart Tęgoborze Raport meczowy
15:30 Barciczanka Barcice 5 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 10.10.2009
12:00 ULKS Korzenna 1 - 5 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Hart Tęgoborze 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
15:00 Królovia Królowa Górna 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
15:00 Nawoj Nawojowa 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Wtorek, 06.04.2010
16:00 Jedność Nowy Sącz 3 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 07.11.2009
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy
13:00 Hart Tęgoborze 2 - 1 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 08.11.2009
13:00 Orzeł Wojnarowa 5 - 0 Królovia Królowa Górna Raport meczowy

Kolejka 10

Wtorek, 11.05.2010
17:30 Barciczanka Barcice 2 - 0 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 3 - 3 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 10

Wtorek, 01.06.2010
18:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 11

Sobota, 24.10.2009
14:30 Jedność Nowy Sącz 1 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
14:30 Królovia Królowa Górna 1 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:30 Nawoj Nawojowa 2 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:30 LKS Świniarsko 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 10.04.2010
10:00 Sokół Stary Sącz 4 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy

Kolejka 12

Czwartek, 27.05.2010
18:00 LKS Świniarsko 1 - 4 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Nawoj Nawojowa 0 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Królovia Królowa Górna 1 - 1 Hart Tęgoborze Raport meczowy

Kolejka 12

Wtorek, 22.06.2010
18:00 ULKS Korzenna 0 - 3 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 13

Sobota, 26.06.2010
18:00 ULKS Korzenna 3 - 3 Zyndram Łącko Raport meczowy
18:00 Jedność Nowy Sącz 9 - 2 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 4 - 4 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 5 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Sobota, 24.04.2010
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Królovia Królowa Górna 1 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 2 - 3 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 LKS Świniarsko 0 - 6 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 3 - 2 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 15

Niedziela, 02.05.2010
11:00 Królovia Królowa Górna 0 - 1 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 4 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Jedność Nowy Sącz 1 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 6 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 08.05.2010
17:00 LKS Świniarsko 0 - 5 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 Zyndram Łącko 0 - 10 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Barciczanka Barcice 4 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
17:00 Nawoj Nawojowa 4 - 0 Królovia Królowa Górna Raport meczowy

Kolejka 17

Sobota, 15.05.2010
17:30 Nawoj Nawojowa 2 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
17:30 Królovia Królowa Górna 2 - 2 LKS Świniarsko Raport meczowy
17:30 Hart Tęgoborze 0 - 3 Barciczanka Barcice Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 5 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Jedność Nowy Sącz 2 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 18

Czwartek, 01.07.2010
18:00 Sokół Stary Sącz 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Zyndram Łącko 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 2 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 7 - 0 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 LKS Świniarsko 0 - 5 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 19

Sobota, 29.05.2010
18:00 LKS Świniarsko 6 - 0 Zyndram Łącko Raport meczowy
18:00 Królovia Królowa Górna 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 Jedność Nowy Sącz 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 5 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 ULKS Korzenna 4 - 5 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 05.06.2010
18:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Zyndram Łącko 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 6 - 2 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Nawoj Nawojowa Raport meczowy

Kolejka 20

Poniedziałek, 14.06.2010
18:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 12.06.2010
10:00 ULKS Korzenna 5 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 Królovia Królowa Górna 0 - 7 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 Jedność Nowy Sącz 2 - 0 Hart Tęgoborze Raport meczowy
18:00 LKS Świniarsko 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
18:00 Nawoj Nawojowa 0 - 2 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 22

Sobota, 19.06.2010
18:00 Zyndram Łącko 3 - 2 Jedność Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Hart Tęgoborze 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
18:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 5 Królovia Królowa Górna Raport meczowy
18:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Nawoj Nawojowa Raport meczowy
18:00 Barciczanka Barcice 8 - 0 LKS Świniarsko Raport meczowy

Plan J.Starszych

Najbliższy mecz JS

I liga - Nowy Sącz - Juniorzy starsi 2018/2019 - Kolejka 10
Datum Sobota, 24 Listopad 2018r. Beginn Godzina: 10:00
ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe Sokół Stary Sącz
Sokół Stary SączTerminarz drużyny
Poprzedni mecz

Tabela JS

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 11 27
2 Sokół 10 26
3 Gród 11 25
4 Glinik 10 24
5 Grybovia 11 22
6 Poprad M. 11 16
7 Poprad R. 10 15
8 Skalnik 9 10
9 Hart 10 10
10 Kolejarz 10 10
11 Helena 11 6
12 Świniarsko 9 4
13 Wicher 11 1