Liga Okręgowa 2010/2011
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2010/2011

Kolejka 1

Niedziela, 15.08.2010
11:00 LKS Szaflary 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 LKS Jodłownik 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 3 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 1 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Sobota, 21.08.2010
17:00 ULKS Korzenna 0 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 2

Niedziela, 22.08.2010
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 6 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 KS Zakopane 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 3

Środa, 25.08.2010
17:30 LKS Szaflary 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 2 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:30 LKS Jodłownik 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 2 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 0 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 29.08.2010
11:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Jordan Jordanów 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 Gród Podegrodzie 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 3 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 4

Niedziela, 14.11.2010
13:00 ULKS Korzenna 0 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 04.09.2010
17:00 LKS Kobylanka 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 05.09.2010
11:00 LKS Szaflary 1 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 4 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
17:00 Orzeł Wojnarowa 3 - 3 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Wtorek, 07.09.2010
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 08.09.2010
15:00 KS Zakopane 3 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 5

Środa, 22.09.2010
16:30 ULKS Korzenna 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 6

Niedziela, 12.09.2010
11:00 LKS Jodłownik 1 - 3 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Zawada Nowy Sącz 2 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:30 Gorce Kamienica 1 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Przełęcz Tylicz 3 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 6

Środa, 15.09.2010
16:30 Dobrzanka Dobra 2 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 1 - 4 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 7

Niedziela, 19.09.2010
11:00 ULKS Korzenna 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 2 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:30 Jordan Jordanów 3 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
16:30 Victoria Witowice Dolne 0 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 4 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 8 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 LKS Szaflary 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 LKS Kobylanka 3 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 26.09.2010
11:00 Przełęcz Tylicz 1 - 0 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 0 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 2 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:00 LKS Jodłownik 3 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
16:00 Dobrzanka Dobra 0 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Zawada Nowy Sącz 2 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 9

Niedziela, 03.10.2010
11:00 Orzeł Wojnarowa 2 - 6 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 Gorce Kamienica 0 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
13:00 KS Zakopane 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 LKS Szaflary 3 - 5 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 10.10.2010
15:30 LKS Jodłownik 0 - 4 Jordan Jordanów Raport meczowy
15:30 Dobrzanka Dobra 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:30 Poprad Rytro 1 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:30 Przełęcz Tylicz 0 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
15:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 KS Zakopane Raport meczowy
15:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 4 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 17.10.2010
11:00 LKS Kobylanka 1 - 4 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
12:00 KS Zakopane 0 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
15:30 LKS Szaflary 3 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
15:30 Gorce Kamienica 3 - 2 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
15:30 LKS Jodłownik 0 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:30 Jordan Jordanów 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
15:30 ULKS Korzenna 0 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 12

Niedziela, 24.10.2010
11:00 Gród Podegrodzie 1 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
14:30 Przełęcz Tylicz 1 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 13

Niedziela, 31.10.2010
14:00 Jordan Jordanów 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 0 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
14:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 1 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 0 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 LKS Jodłownik 0 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Dobrzanka Dobra 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 14

Niedziela, 07.11.2010
11:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 1 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
11:00 Przełęcz Tylicz 3 - 3 LKS Jodłownik Raport meczowy
11:00 Gród Podegrodzie 5 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
11:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
13:00 ULKS Korzenna 1 - 1 KS Zakopane Raport meczowy

Kolejka 15

Czwartek, 11.11.2010
11:00 Sokół Stary Sącz 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
12:00 LKS Jodłownik 1 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy
13:00 LKS Kobylanka 4 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
13:00 Gorce Kamienica 1 - 4 KS Zakopane Raport meczowy
13:00 Dobrzanka Dobra 5 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
13:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 3 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
13:00 Poprad Rytro 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
13:00 Przełęcz Tylicz 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 16

Sobota, 26.03.2011
15:00 Gród Podegrodzie 2 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy

Kolejka 16

Niedziela, 27.03.2011
11:00 ULKS Korzenna 1 - 5 LKS Szaflary Raport meczowy
11:00 Sokół Stary Sącz 0 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:00 Jordan Jordanów 3 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
16:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
16:00 Poprad Rytro 4 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 16

Czwartek, 02.06.2011
18:00 Przełęcz Tylicz 2 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy

Kolejka 17

Niedziela, 03.04.2011
11:00 LKS Jodłownik 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 LKS Szaflary 1 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
14:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
16:00 LKS Kobylanka 1 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
16:30 Poprad Rytro 0 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
16:30 Dobrzanka Dobra 0 - 0 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:30 Gorce Kamienica 1 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
16:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 18

Niedziela, 10.04.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
14:00 Jordan Jordanów 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 3 - 2 LKS Jodłownik Raport meczowy
16:30 KS Zakopane 2 - 0 LKS Kobylanka Raport meczowy
16:30 Przełęcz Tylicz 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
16:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
16:30 Gród Podegrodzie 1 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
16:30 Orzeł Wojnarowa 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 19

Niedziela, 17.04.2011
11:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 4 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
14:30 Przełęcz Tylicz 3 - 5 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 Poprad Rytro 1 - 3 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:00 Dobrzanka Dobra 1 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
17:00 LKS Jodłownik 1 - 3 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:00 Gorce Kamienica 0 - 7 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 0 - 2 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 20

Sobota, 23.04.2011
11:00 Przełęcz Tylicz 2 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
11:00 LKS Jodłownik 1 - 2 KS Zakopane Raport meczowy
12:00 Sokół Stary Sącz 2 - 4 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 1 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 0 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
15:00 Poprad Rytro 2 - 0 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy

Kolejka 21

Sobota, 30.04.2011
17:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 3 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 21

Niedziela, 01.05.2011
14:00 Orzeł Wojnarowa 1 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
16:00 ULKS Korzenna 8 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:00 LKS Szaflary 7 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 KS Zakopane 4 - 0 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Kolejka 22

Wtorek, 03.05.2011
11:00 Gród Podegrodzie 0 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
11:00 Poprad Rytro 3 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy
11:00 LKS Jodłownik 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy
11:00 Gorce Kamienica 2 - 5 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 - 0 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 2 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
17:30 Dobrzanka Dobra 4 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 23

Niedziela, 08.05.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 5 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
11:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:00 Gorce Kamienica 1 - 3 Jordan Jordanów Raport meczowy
14:00 KS Zakopane 3 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
14:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 1 Gród Podegrodzie Raport meczowy
16:00 Victoria Witowice Dolne 1 - 2 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
17:30 LKS Kobylanka 1 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 8 - 2 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 24

Niedziela, 15.05.2011
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 7 - 0 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
11:00 Dobrzanka Dobra 0 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
14:30 Poprad Rytro 3 - 4 LKS Szaflary Raport meczowy
14:30 LKS Jodłownik 3 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Gród Podegrodzie 0 - 3 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Przełęcz Tylicz 2 - 4 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 1 - 3 LKS Kobylanka Raport meczowy

Kolejka 25

Sobota, 21.05.2011
17:00 LKS Kobylanka 3 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 25

Niedziela, 22.05.2011
11:00 Sokół Stary Sącz 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
14:00 LKS Szaflary 3 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
14:30 Jordan Jordanów 2 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy
16:00 KS Zakopane 6 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
17:30 Gorce Kamienica 3 - 1 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 3 - 2 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 25

Środa, 15.06.2011
18:00 ULKS Korzenna 4 - 3 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy

Kolejka 26

Niedziela, 29.05.2011
11:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 KS Zakopane Raport meczowy
12:00 Gród Podegrodzie 4 - 0 LKS Szaflary Raport meczowy
12:00 Przełęcz Tylicz 3 - 2 LKS Kobylanka Raport meczowy
14:30 Dobrzanka Dobra 5 - 0 LKS Jodłownik Raport meczowy
17:00 Victoria Witowice Dolne 2 - 2 ULKS Korzenna Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 1 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Poprad Rytro 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
17:30 Zawada Nowy Sącz 2 - 4 Gorce Kamienica Raport meczowy

Kolejka 27

Sobota, 04.06.2011
17:00 Sokół Stary Sącz 0 - 0 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
17:00 LKS Kobylanka 2 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy

Kolejka 27

Niedziela, 05.06.2011
11:00 ULKS Korzenna 3 - 1 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
14:30 Gorce Kamienica 0 - 6 Poprad Rytro Raport meczowy
17:30 Jordan Jordanów 2 - 4 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 LKS Jodłownik 1 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
17:30 LKS Szaflary 3 - 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 4 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy

Kolejka 28

Niedziela, 12.06.2011
11:00 Poprad Rytro 1 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
13:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 5 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 Przełęcz Tylicz 3 - 1 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 5 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
17:30 ULKS Korzenna 1 - 2 Jordan Jordanów Raport meczowy
17:30 Orzeł Wojnarowa 2 - 3 KS Zakopane Raport meczowy
17:30 Victoria Witowice Dolne 3 - 1 LKS Szaflary Raport meczowy

Kolejka 29

Niedziela, 19.06.2011
18:00 Jordan Jordanów 3 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
18:00 Dobrzanka Dobra 2 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
18:00 LKS Jodłownik 1 - 1 Przełęcz Tylicz Raport meczowy
18:00 Gorce Kamienica 1 - 2 Gród Podegrodzie Raport meczowy
18:00 Sokół Stary Sącz 1 - 0 Ogniwo Piwniczna Zdrój Raport meczowy
18:00 LKS Kobylanka 2 - 1 Victoria Witowice Dolne Raport meczowy
18:00 LKS Szaflary 3 - 2 Orzeł Wojnarowa Raport meczowy
18:00 KS Zakopane 1 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 30

Czwartek, 23.06.2011
15:00 Jordan Jordanów 3 - 1 LKS Kobylanka Raport meczowy
15:00 LKS Szaflary 2 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy
15:00 KS Zakopane 4 - 0 Gorce Kamienica Raport meczowy
15:00 ULKS Korzenna 4 - 1 LKS Jodłownik Raport meczowy
15:00 Orzeł Wojnarowa 0 - 3 Dobrzanka Dobra Raport meczowy
15:00 Victoria Witowice Dolne 9 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
15:00 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
15:00 Gród Podegrodzie 4 - 2 Przełęcz Tylicz Raport meczowy

Plan Seniorów


Mecz - Seniorzy A Klasa:          Korzenna - Helena 13:00
Niedziela - 30 Wrzesień 2018

Zbiórka przedmeczowa: 12:00!


Mecz - Seniorzy A Klasa:          Amator - Korzenna 14:00
Niedziela - 07 Październik 2018

Wyjazd: 12:30!


Zobacz pełny plan ULKSu!

Najbliższy mecz

Klasa A Nowy Sącz 2018/2019 - Kolejka 8
Datum Niedziela, 23 Wrzesień 2018r. Beginn Godzina: 11:00
Dunajec Nowy Sącz
Dunajec Nowy SączTerminarz drużyny
-:- Porównanie przedmeczowe ULKS Korzenna
ULKS KorzennaTerminarz drużyny
Poprzedni meczNastepny mecz

Ostatnia kolejka

Tabela Seniorzy

# Druzyna M Pkt
1 Łosoś 6 18
2 Zyndram 8 15
3 Grybovia 8 13
4 Helena 8 13
5 Dunajec 6 11
6 Biegonice 7 11
7 Zawisza 8 11
8 Korzenna 6 10
9 Hart 6 9
10 Victoria 7 9
11 Budowlani 7 8
12 Mszalnica 7 5
13 Amator 5 4
14 Świniarsko 7 4
15 Górka 6 4
16 Ubiad 6 4