I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2023/2024 - WIOSNA
Terminarz i wyniki ligi: I liga - Nowy Sącz - Trampkarze 2023/2024 - WIOSNA

Kolejka 1

Wtorek, 02.04.2024
10:00 Budowlani Jazowsko 2 - 7 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 2 - 4 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 - 6 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 1 - 3 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 1

Środa, 15.05.2024
17:30 ULKS Korzenna 1 - 0 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 2

Piątek, 05.04.2024
10:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 14 - 0 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 0 - 2 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 11 ULKS Korzenna Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 1 - 2 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 3

Sobota, 13.04.2024
10:00 Budowlani Jazowsko 2 - 4 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 ULKS Korzenna 5 - 0 Kolejarz Stróże Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 0 - 1 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 1 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 7 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 3 - 1 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 4

Sobota, 20.04.2024
10:00 Poprad Rytro 17 - 1 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 4 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 8 - 3 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 7 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 1 - 3 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 4

Środa, 12.06.2024
17:00 Zawada Nowy Sącz 0 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 5

Sobota, 27.04.2024
13:30 ULKS Korzenna 1 - 0 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 5

Niedziela, 28.04.2024
10:00 Grybovia Grybów 2 - 3 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Poprad Muszyna 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Budowlani Jazowsko 4 - 5 LKS Świniarsko Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 11 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 5

Poniedziałek, 29.04.2024
10:00 Barciczanka Barcice 3 - 4 Kolejarz Stróże Raport meczowy

Kolejka 6

Sobota, 04.05.2024
10:00 LKS Świniarsko 2 - 2 Grybovia Grybów Raport meczowy
10:00 Budowlani Jazowsko 1 - 3 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Zawada Nowy Sącz 4 - 1 Barciczanka Barcice Raport meczowy
16:00 Dunajec II Nowy Sącz 2 - 1 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 6

Poniedziałek, 06.05.2024
18:00 Dąbrovia Wielogłowy 4 - 1 Sokół Stary Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Piątek, 10.05.2024
10:00 Barciczanka Barcice 1 - 5 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
10:00 Grybovia Grybów 5 - 1 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 4 - 0 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Budowlani Jazowsko 1 - 2 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 3 - 3 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 7

Sobota, 11.05.2024
13:30 ULKS Korzenna 6 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy

Kolejka 8

Piątek, 17.05.2024
10:00 Poprad Muszyna 6 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Sokół Stary Sącz 5 - 0 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 2 - 4 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy

Kolejka 8

Sobota, 18.05.2024
14:00 LKS Świniarsko 2 - 4 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 8

Niedziela, 19.05.2024
10:00 Budowlani Jazowsko 1 - 5 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 9

Sobota, 25.05.2024
10:00 Grybovia Grybów 4 - 3 Poprad Muszyna Raport meczowy
10:00 Dąbrovia Wielogłowy 5 - 1 Zawada Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Poprad Rytro 10 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 5 - 1 Kolejarz Stróże Raport meczowy
13:30 ULKS Korzenna 4 - 0 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 9

Poniedziałek, 27.05.2024
10:00 Sokół Stary Sącz 2 - 3 LKS Świniarsko Raport meczowy

Kolejka 10

Sobota, 01.06.2024
10:00 Zawada Nowy Sącz 1 - 0 Dunajec II Nowy Sącz Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże 5 - 1 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 LKS Świniarsko 3 - 0 Barciczanka Barcice Raport meczowy
13:00 Budowlani Jazowsko 1 - 10 ULKS Korzenna Raport meczowy

Kolejka 10

Niedziela, 02.06.2024
10:00 Poprad Muszyna 1 - 9 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy

Kolejka 10

Czwartek, 13.06.2024
18:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe

Kolejka 11

Sobota, 08.06.2024
10:00 Sokół Stary Sącz 9 - 2 Budowlani Jazowsko Raport meczowy
10:00 Zawada Nowy Sącz 3 - 4 Poprad Rytro Raport meczowy
10:00 Kolejarz Stróże  -  LKS Świniarsko Statystyki przedmeczowe
10:00 Dunajec II Nowy Sącz 1 - 3 Dąbrovia Wielogłowy Raport meczowy
10:00 Barciczanka Barcice 0 - 4 Biegoniczanka Nowy Sącz Raport meczowy

Kolejka 11

Niedziela, 09.06.2024
10:00 ULKS Korzenna 4 - 0 Grybovia Grybów Raport meczowy

Kolejka 12

Sobota, 15.06.2024
10:00 Poprad Muszyna  -  Zawada Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Grybovia Grybów  -  Sokół Stary Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Poprad Rytro  -  Dąbrovia Wielogłowy Statystyki przedmeczowe
10:00 Budowlani Jazowsko  -  Barciczanka Barcice Statystyki przedmeczowe
10:00 Poprad Muszyna  -  Dunajec II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
10:00 Biegoniczanka Nowy Sącz  -  Kolejarz Stróże Statystyki przedmeczowe

Kolejka 13

Środa, 19.06.2024
18:00 Poprad Rytro  -  Dunajec II Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe
18:00 Poprad Muszyna  -  ULKS Korzenna Statystyki przedmeczowe

Kolejka 13

Sobota, 22.06.2024
10:00 Dąbrovia Wielogłowy  -  LKS Świniarsko Statystyki przedmeczowe
10:00 Barciczanka Barcice  -  Grybovia Grybów Statystyki przedmeczowe
10:00 Kolejarz Stróże  -  Budowlani Jazowsko Statystyki przedmeczowe
10:00 Zawada Nowy Sącz  -  Biegoniczanka Nowy Sącz Statystyki przedmeczowe

Najbliższy mecz TR


Wszystkie mecze drużyny U-15 ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!

Tabela TR U-15

# Druzyna M Pkt
1 Korzenna 11 30
2 Dąbrovia 10 27
3 Dunajec 10 22
4 Sokół 10 19
5 Poprad M. 10 18
6 Poprad R. 10 18
7 Kolejarz 9 15
8 Świniarsko 9 13
9 Grybovia 10 13
10 Zawada 10 9
11 Biegoniczanka 9 6
12 Barciczanka 10 0
13 Budowlani 10 0