Start
Archiwum artykułów
Klub
Informacje / Herb
Stadion
Szalik
Statut
Historia klubu
Redakcja strony
Plan
Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2022/2023
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2021/2022
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2020/2021
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2019/2020
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2018/2019
Tabela
Kadra
Siatka wyników
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2017/2018
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2016/2017
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2014/2015
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
JS U-19
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2022/2023
Terminarz i wyniki
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2021/2022
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2020/2021
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Sezon 2019/2020
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2018/2019
Baraże 2018/2019
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2017/2018
Baraże 2017/2018
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2016/2017
Baraże 2016/2017
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2014/2015
Baraże 2014/2015
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy, asysty, kartki
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Asysty
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
JM U-17
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Archiwum sezonów
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Kartki
Żółte kartki
Czerwone kartki
Sezon 2010/2011
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Kartki
Żółte kartki
TR U-15
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty
Archiwum sezonów
Sezon 2022/2023
Sezon 2022 Jesień
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2023 Wiosna
Strzelcy, asysty, kartki
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2021/2022
Sezon 2021 Jesień
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki sezonu
Statystyki drużyny
Sezon 2022 Wiosna
Strzelcy, asysty, kartki
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Sezon 2020/2021
Sezon 2020 Jesień
I Liga Nowy Sącz
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
II Liga Gorlice
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Siatka wyników
Sezon 2021 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy, asysty, kartki
Sezon 2019/2020
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2018/2019
Sezon 2018 Jesień
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2019 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2017/2018
Sezon 2018 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2017 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2016/2017
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2015/2016
Baraże 2015/2016
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki baraży
Strzelcy i asysty
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2014/2015
Sezon 2015 Wiosna
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2014 Jesień
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2013/2014
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2012/2013
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2011/2012
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Asysty
Sezon 2009/2010
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy
Młoda Korzenna
Młodziki U-13
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2022/2023
Sezon 2022 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2023 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2021/2022
Sezon 2022 Wiosna
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2021 Jesień
Terminarz i wyniki
Kadra
Tabela
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Sezon 2020/2021
Tabela
Kadra
Terminarz i wyniki
Siatka wyników
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Strzelcy i asysty
Orliki U-11
Żaki U-9
Skrzaty U-7
Galeria
Archiwum galerii
Galeria zdjęć 2023/2024
Galeria zdjęć 2022/2023
Galeria zdjęć 2021/2022
Galeria zdjęć 2020/2021
Galeria zdjęć 2019/2020
Galeria zdjęć 2018/2019
Galeria zdjęć 2017/2018
Galeria zdjęć 2016/2017
Galeria zdjęć 2015/2016
Galeria zdjęć 2014/2015
Galeria zdjęć 2013/2014
Galeria zdjęć 2012/2013
Galeria zdjęć 2011/2012
Galeria zdjęć 2010/2011
Galeria zdjęć 2009/2010
Tapety
NOWE FIO
Liga Okręgowa 2011/2012
Terminarz i wyniki ligi: Liga Okręgowa 2011/2012
Sobota, 13.08.2011
Kolejka 1
17:30
AKS Ujanowice
5 - 2
ULKS Korzenna
17:30
LKS Uście Gorlickie
2 - 2
Poprad Rytro
17:30
Poroniec Poronin
2 - 0
Gród Podegrodzie
17:30
Jordan Jordanów
2 - 1
Glinik Gorlice
17:30
LKS Szaflary
3 - 1
Olimpia Pisarzowa
17:30
Zuber Krynica Zdrój
2 - 4
LKS Kobylanka
17:30
Łosoś Łososina Dolna
3 - 0
Sokół Stary Sącz
17:30
KS Zakopane
3 - 0
Dobrzanka Dobra
Poniedziałek, 15.08.2011
Kolejka 2
17:30
Olimpia Pisarzowa
1 - 4
AKS Ujanowice
17:30
LKS Kobylanka
5 - 0
LKS Uście Gorlickie
17:30
Glinik Gorlice
4 - 1
LKS Szaflary
17:30
Gród Podegrodzie
1 - 4
Jordan Jordanów
17:30
Dobrzanka Dobra
2 - 2
Łosoś Łososina Dolna
17:30
KS Zakopane
4 - 0
Poroniec Poronin
17:30
ULKS Korzenna
3 - 2
Zuber Krynica Zdrój
Środa, 05.10.2011
Kolejka 2
16:00
Sokół Stary Sącz
0 - 1
Poprad Rytro
Sobota, 20.08.2011
Kolejka 3
17:00
Jordan Jordanów
0 - 1
KS Zakopane
17:00
LKS Kobylanka
7 - 0
Sokół Stary Sącz
Niedziela, 21.08.2011
Kolejka 3
11:00
LKS Uście Gorlickie
1 - 2
ULKS Korzenna
14:00
Poroniec Poronin
3 - 2
Dobrzanka Dobra
14:00
Łosoś Łososina Dolna
4 - 1
Poprad Rytro
17:00
LKS Szaflary
3 - 1
Gród Podegrodzie
17:00
AKS Ujanowice
1 - 1
Glinik Gorlice
17:00
Zuber Krynica Zdrój
1 - 0
Olimpia Pisarzowa
Sobota, 27.08.2011
Kolejka 4
17:00
LKS Kobylanka
1 - 2
Łosoś Łososina Dolna
17:00
Glinik Gorlice
0 - 1
Zuber Krynica Zdrój
Niedziela, 28.08.2011
Kolejka 4
11:00
Dobrzanka Dobra
0 - 3
Poprad Rytro
14:00
Sokół Stary Sącz
0 - 1
ULKS Korzenna
14:00
Olimpia Pisarzowa
2 - 0
LKS Uście Gorlickie
16:00
KS Zakopane
2 - 1
LKS Szaflary
17:00
Gród Podegrodzie
2 - 0
AKS Ujanowice
17:00
Poroniec Poronin
3 - 1
Jordan Jordanów
Sobota, 03.09.2011
Kolejka 5
17:00
LKS Uście Gorlickie
0 - 3
Glinik Gorlice
17:00
LKS Kobylanka
1 - 2
Poprad Rytro
Niedziela, 04.09.2011
Kolejka 5
14:00
LKS Szaflary
2 - 1
Poroniec Poronin
14:00
AKS Ujanowice
0 - 2
KS Zakopane
17:00
Jordan Jordanów
2 - 0
Dobrzanka Dobra
17:00
Zuber Krynica Zdrój
5 - 0
Gród Podegrodzie
17:00
Sokół Stary Sącz
1 - 3
Olimpia Pisarzowa
17:00
Łosoś Łososina Dolna
6 - 0
ULKS Korzenna
Sobota, 10.09.2011
Kolejka 6
16:00
Glinik Gorlice
2 - 0
Sokół Stary Sącz
Niedziela, 11.09.2011
Kolejka 6
11:00
ULKS Korzenna
0 - 3
Poprad Rytro
11:00
Poroniec Poronin
3 - 2
AKS Ujanowice
16:30
Dobrzanka Dobra
2 - 2
LKS Kobylanka
16:30
Olimpia Pisarzowa
3 - 4
Łosoś Łososina Dolna
16:30
Gród Podegrodzie
2 - 0
LKS Uście Gorlickie
16:30
KS Zakopane
4 - 1
Zuber Krynica Zdrój
16:30
Jordan Jordanów
3 - 1
LKS Szaflary
Sobota, 17.09.2011
Kolejka 7
16:30
LKS Kobylanka
4 - 0
ULKS Korzenna
Niedziela, 18.09.2011
Kolejka 7
11:00
AKS Ujanowice
1 - 0
Jordan Jordanów
11:00
Olimpia Pisarzowa
1 - 1
Poprad Rytro
16:30
LKS Szaflary
3 - 0
Dobrzanka Dobra
16:30
Zuber Krynica Zdrój
0 - 3
Poroniec Poronin
16:30
LKS Uście Gorlickie
0 - 2
KS Zakopane
16:30
Sokół Stary Sącz
0 - 4
Gród Podegrodzie
16:30
Łosoś Łososina Dolna
2 - 0
Glinik Gorlice
Sobota, 24.09.2011
Kolejka 8
16:00
Glinik Gorlice
1 - 1
Poprad Rytro
Niedziela, 25.09.2011
Kolejka 8
11:00
Dobrzanka Dobra
6 - 0
ULKS Korzenna
14:00
KS Zakopane
1 - 0
Sokół Stary Sącz
14:00
Poroniec Poronin
3 - 0
LKS Uście Gorlickie
14:00
LKS Szaflary
0 - 0
AKS Ujanowice
16:00
Olimpia Pisarzowa
4 - 1
LKS Kobylanka
16:00
Gród Podegrodzie
2 - 3
Łosoś Łososina Dolna
16:00
Jordan Jordanów
2 - 0
Zuber Krynica Zdrój
Sobota, 01.10.2011
Kolejka 9
16:00
Łosoś Łososina Dolna
2 - 2
KS Zakopane
16:00
Gród Podegrodzie
2 - 1
Poprad Rytro
16:00
LKS Kobylanka
3 - 5
Glinik Gorlice
Niedziela, 02.10.2011
Kolejka 9
11:00
ULKS Korzenna
2 - 0
Olimpia Pisarzowa
12:00
Sokół Stary Sącz
0 - 0
Poroniec Poronin
16:00
AKS Ujanowice
3 - 3
Dobrzanka Dobra
16:00
Zuber Krynica Zdrój
1 - 0
LKS Szaflary
16:00
LKS Uście Gorlickie
5 - 1
Jordan Jordanów
Niedziela, 09.10.2011
Kolejka 10
11:00
AKS Ujanowice
1 - 2
Zuber Krynica Zdrój
14:00
KS Zakopane
3 - 1
Poprad Rytro
15:30
Dobrzanka Dobra
4 - 0
Olimpia Pisarzowa
15:30
Gród Podegrodzie
2 - 2
LKS Kobylanka
15:30
Poroniec Poronin
1 - 0
Łosoś Łososina Dolna
15:30
Jordan Jordanów
1 - 0
Sokół Stary Sącz
15:30
LKS Szaflary
3 - 2
LKS Uście Gorlickie
Sobota, 19.11.2011
Kolejka 10
13:30
Glinik Gorlice
0 - 1
ULKS Korzenna
Sobota, 15.10.2011
Kolejka 11
15:30
LKS Kobylanka
2 - 0
KS Zakopane
Niedziela, 16.10.2011
Kolejka 11
11:00
ULKS Korzenna
3 - 2
Gród Podegrodzie
11:00
Olimpia Pisarzowa
2 - 3
Glinik Gorlice
15:00
Zuber Krynica Zdrój
2 - 4
Dobrzanka Dobra
15:30
LKS Uście Gorlickie
2 - 2
AKS Ujanowice
15:30
Sokół Stary Sącz
0 - 3
LKS Szaflary
15:30
Łosoś Łososina Dolna
3 - 0
Jordan Jordanów
15:30
Poroniec Poronin
2 - 0
Poprad Rytro
Niedziela, 23.10.2011
Kolejka 12
14:00
KS Zakopane
3 - 2
ULKS Korzenna
15:00
Dobrzanka Dobra
3 - 1
Glinik Gorlice
15:00
Gród Podegrodzie
2 - 1
Olimpia Pisarzowa
15:00
Poroniec Poronin
3 - 1
LKS Kobylanka
15:00
Jordan Jordanów
0 - 0
Poprad Rytro
15:00
LKS Szaflary
1 - 3
Łosoś Łososina Dolna
15:00
AKS Ujanowice
3 - 2
Sokół Stary Sącz
15:00
Zuber Krynica Zdrój
0 - 1
LKS Uście Gorlickie
Sobota, 29.10.2011
Kolejka 13
14:00
Glinik Gorlice
1 - 3
Gród Podegrodzie
15:00
LKS Szaflary
3 - 0
Poprad Rytro
Niedziela, 30.10.2011
Kolejka 13
11:00
Sokół Stary Sącz
1 - 4
Zuber Krynica Zdrój
11:00
ULKS Korzenna
1 - 2
Poroniec Poronin
14:00
LKS Uście Gorlickie
2 - 3
Dobrzanka Dobra
14:00
Łosoś Łososina Dolna
7 - 0
AKS Ujanowice
14:00
LKS Kobylanka
0 - 1
Jordan Jordanów
14:00
Olimpia Pisarzowa
1 - 4
KS Zakopane
Niedziela, 06.11.2011
Kolejka 14
11:00
Jordan Jordanów
1 - 2
ULKS Korzenna
11:00
LKS Uście Gorlickie
3 - 1
Sokół Stary Sącz
13:00
Poroniec Poronin
3 - 1
Olimpia Pisarzowa
14:00
Dobrzanka Dobra
3 - 1
Gród Podegrodzie
14:00
KS Zakopane
3 - 0
Glinik Gorlice
14:00
LKS Szaflary
1 - 5
LKS Kobylanka
14:00
AKS Ujanowice
2 - 1
Poprad Rytro
14:00
Zuber Krynica Zdrój
2 - 0
Łosoś Łososina Dolna
Piątek, 11.11.2011
Kolejka 15
11:00
Sokół Stary Sącz
2 - 3
Dobrzanka Dobra
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1 - 1
LKS Uście Gorlickie
11:00
LKS Kobylanka
3 - 1
AKS Ujanowice
11:00
ULKS Korzenna
1 - 1
LKS Szaflary
11:00
Olimpia Pisarzowa
1 - 1
Jordan Jordanów
13:00
Zuber Krynica Zdrój
4 - 4
Poprad Rytro
13:30
Glinik Gorlice
3 - 0
Poroniec Poronin
13:30
Gród Podegrodzie
3 - 0
KS Zakopane
Sobota, 24.03.2012
Kolejka 16
16:00
Glinik Gorlice
1 - 4
Olimpia Pisarzowa
Niedziela, 25.03.2012
Kolejka 16
16:00
AKS Ujanowice
2 - 1
LKS Uście Gorlickie
16:00
Jordan Jordanów
0 - 2
Łosoś Łososina Dolna
16:00
Gród Podegrodzie
1 - 1
ULKS Korzenna
Środa, 23.05.2012
Kolejka 16
17:30
Dobrzanka Dobra
4 - 0
Zuber Krynica Zdrój
17:30
LKS Szaflary
2 - 0
Sokół Stary Sącz
17:30
Poprad Rytro
2 - 2
Poroniec Poronin
17:30
ULKS Korzenna
1 - 1
AKS Ujanowice
17:30
Dobrzanka Dobra
0 - 3
KS Zakopane
18:00
Jordan Jordanów
9 - 0
LKS Uście Gorlickie
Środa, 30.05.2012
Kolejka 16
17:30
KS Zakopane
5 - 2
LKS Kobylanka
17:30
Poprad Rytro
6 - 0
LKS Uście Gorlickie
17:30
Olimpia Pisarzowa
2 - 1
LKS Szaflary
17:30
Sokół Stary Sącz
0 - 4
Łosoś Łososina Dolna
Wtorek, 01.04.216
Kolejka 17
15:00
LKS Kobylanka
8 - 1
Zuber Krynica Zdrój
Sobota, 31.03.2012
Kolejka 17
16:00
Glinik Gorlice
5 - 3
Jordan Jordanów
Środa, 16.05.2012
Kolejka 17
17:30
Gród Podegrodzie
0 - 5
Poroniec Poronin
Sobota, 07.04.2012
Kolejka 18
13:00
AKS Ujanowice
0 - 0
Olimpia Pisarzowa
14:00
Jordan Jordanów
0 - 3
Gród Podegrodzie
14:00
Zuber Krynica Zdrój
2 - 4
ULKS Korzenna
15:00
Poprad Rytro
4 - 3
Sokół Stary Sącz
15:00
LKS Kobylanka
3 - 0
LKS Uście Gorlickie
15:00
LKS Szaflary
1 - 3
Glinik Gorlice
15:00
Łosoś Łososina Dolna
1 - 2
Dobrzanka Dobra
15:00
Poroniec Poronin
0 - 1
KS Zakopane
Sobota, 14.04.2012
Kolejka 19
15:00
Sokół Stary Sącz
4 - 0
LKS Kobylanka
16:00
Glinik Gorlice
4 - 1
AKS Ujanowice
Niedziela, 15.04.2012
Kolejka 19
13:00
Dobrzanka Dobra
1 - 6
Poroniec Poronin
15:00
ULKS Korzenna
4 - 3
LKS Uście Gorlickie
16:30
KS Zakopane
4 - 1
Jordan Jordanów
16:30
Gród Podegrodzie
0 - 3
LKS Szaflary
16:30
Olimpia Pisarzowa
2 - 1
Zuber Krynica Zdrój
16:30
Poprad Rytro
1 - 1
Łosoś Łososina Dolna
Niedziela, 22.04.2012
Kolejka 20
12:00
Zuber Krynica Zdrój
1 - 5
Glinik Gorlice
13:00
Jordan Jordanów
1 - 2
Poroniec Poronin
14:00
LKS Uście Gorlickie
1 - 0
Olimpia Pisarzowa
16:00
AKS Ujanowice
0 - 3
Gród Podegrodzie
17:00
Poprad Rytro
1 - 2
Dobrzanka Dobra
17:00
Łosoś Łososina Dolna
5 - 1
LKS Kobylanka
17:00
ULKS Korzenna
1 - 0
Sokół Stary Sącz
17:00
LKS Szaflary
1 - 8
KS Zakopane
Sobota, 28.04.2012
Kolejka 21
17:00
Poroniec Poronin
3 - 1
LKS Szaflary
17:00
KS Zakopane
5 - 0
AKS Ujanowice
17:00
Gród Podegrodzie
1 - 1
Zuber Krynica Zdrój
17:00
Glinik Gorlice
3 - 1
LKS Uście Gorlickie
17:00
Olimpia Pisarzowa
2 - 2
Sokół Stary Sącz
17:00
ULKS Korzenna
0 - 3
Łosoś Łososina Dolna
Niedziela, 29.04.2012
Kolejka 21
14:00
Poprad Rytro
5 - 1
LKS Kobylanka
16:00
Dobrzanka Dobra
3 - 1
Jordan Jordanów
Wtorek, 01.05.2012
Kolejka 22
11:00
Sokół Stary Sącz
1 - 5
Glinik Gorlice
14:00
Poprad Rytro
1 - 0
ULKS Korzenna
14:00
Zuber Krynica Zdrój
0 - 1
KS Zakopane
16:00
LKS Kobylanka
0 - 0
Dobrzanka Dobra
17:30
Łosoś Łososina Dolna
1 - 0
Olimpia Pisarzowa
17:30
LKS Uście Gorlickie
1 - 3
Gród Podegrodzie
17:30
AKS Ujanowice
1 - 5
Poroniec Poronin
17:30
LKS Szaflary
0 - 3
Jordan Jordanów
Czwartek, 03.05.2012
Kolejka 23
17:30
Dobrzanka Dobra
0 - 0
LKS Szaflary
17:30
Jordan Jordanów
3 - 1
AKS Ujanowice
17:30
Poroniec Poronin
8 - 0
Zuber Krynica Zdrój
17:30
KS Zakopane
3 - 0
LKS Uście Gorlickie
17:30
Gród Podegrodzie
5 - 1
Sokół Stary Sącz
17:30
Glinik Gorlice
2 - 0
Łosoś Łososina Dolna
17:30
Poprad Rytro
1 - 3
Olimpia Pisarzowa
17:30
ULKS Korzenna
2 - 1
LKS Kobylanka
Sobota, 05.05.2012
Kolejka 24
17:30
LKS Kobylanka
2 - 1
Olimpia Pisarzowa
17:30
Poprad Rytro
1 - 1
Glinik Gorlice
Niedziela, 06.05.2012
Kolejka 24
11:00
Sokół Stary Sącz
1 - 7
KS Zakopane
11:00
Zuber Krynica Zdrój
0 - 2
Jordan Jordanów
14:30
AKS Ujanowice
1 - 5
LKS Szaflary
15:00
Łosoś Łososina Dolna
2 - 1
Gród Podegrodzie
15:00
LKS Uście Gorlickie
0 - 6
Poroniec Poronin
17:30
ULKS Korzenna
2 - 0
Dobrzanka Dobra
Sobota, 12.05.2012
Kolejka 25
17:00
Glinik Gorlice
1 - 1
LKS Kobylanka
Niedziela, 13.05.2012
Kolejka 25
11:00
Dobrzanka Dobra
3 - 1
AKS Ujanowice
11:00
Poprad Rytro
0 - 0
Gród Podegrodzie
15:00
Poroniec Poronin
5 - 1
Sokół Stary Sącz
18:00
LKS Szaflary
5 - 0
Zuber Krynica Zdrój
18:00
KS Zakopane
3 - 1
Łosoś Łososina Dolna
18:00
Olimpia Pisarzowa
1 - 1
ULKS Korzenna
Sobota, 19.05.2012
Kolejka 26
17:00
Gród Podegrodzie
0 - 3
LKS Kobylanka
17:30
ULKS Korzenna
2 - 6
Glinik Gorlice
Niedziela, 20.05.2012
Kolejka 26
11:00
Sokół Stary Sącz
4 - 1
Jordan Jordanów
12:00
Poprad Rytro
0 - 2
KS Zakopane
14:30
LKS Uście Gorlickie
2 - 4
LKS Szaflary
17:00
Olimpia Pisarzowa
1 - 2
Dobrzanka Dobra
17:30
Łosoś Łososina Dolna
1 - 1
Poroniec Poronin
17:30
Zuber Krynica Zdrój
2 - 2
AKS Ujanowice
Sobota, 26.05.2012
Kolejka 27
15:00
LKS Kobylanka
1 - 2
Poroniec Poronin
16:30
LKS Uście Gorlickie
1 - 2
Zuber Krynica Zdrój
18:00
Glinik Gorlice
0 - 2
Dobrzanka Dobra
Niedziela, 27.05.2012
Kolejka 27
11:00
Łosoś Łososina Dolna
4 - 0
LKS Szaflary
11:00
Sokół Stary Sącz
4 - 1
AKS Ujanowice
15:00
Poprad Rytro
1 - 2
Jordan Jordanów
17:00
Olimpia Pisarzowa
3 - 1
Gród Podegrodzie
17:00
ULKS Korzenna
1 - 2
KS Zakopane
Sobota, 02.06.2012
Kolejka 28
17:00
Jordan Jordanów
1 - 0
LKS Kobylanka
Niedziela, 03.06.2012
Kolejka 28
11:00
AKS Ujanowice
5 - 3
Łosoś Łososina Dolna
15:00
Dobrzanka Dobra
7 - 0
LKS Uście Gorlickie
15:00
Zuber Krynica Zdrój
1 - 0
Sokół Stary Sącz
15:00
Poprad Rytro
1 - 3
LKS Szaflary
15:00
Poroniec Poronin
6 - 0
ULKS Korzenna
18:00
KS Zakopane
3 - 3
Olimpia Pisarzowa
18:00
Gród Podegrodzie
1 - 1
Glinik Gorlice
Czwartek, 07.06.2012
Kolejka 29
16:00
Gród Podegrodzie
2 - 3
Dobrzanka Dobra
16:00
Glinik Gorlice
3 - 0
KS Zakopane
16:00
Olimpia Pisarzowa
2 - 2
Poroniec Poronin
16:00
ULKS Korzenna
3 - 2
Jordan Jordanów
16:00
LKS Kobylanka
0 - 1
LKS Szaflary
16:00
Poprad Rytro
3 - 1
AKS Ujanowice
16:00
Łosoś Łososina Dolna
1 - 0
Zuber Krynica Zdrój
16:00
Sokół Stary Sącz
0 - 1
LKS Uście Gorlickie
Sobota, 09.06.2012
Kolejka 30
16:00
LKS Szaflary
5 - 0
ULKS Korzenna
16:00
Jordan Jordanów
1 - 2
Olimpia Pisarzowa
16:00
Poroniec Poronin
3 - 1
Glinik Gorlice
16:00
KS Zakopane
6 - 0
Gród Podegrodzie
16:00
Dobrzanka Dobra
6 - 0
Sokół Stary Sącz
16:00
LKS Uście Gorlickie
2 - 0
Łosoś Łososina Dolna
16:00
Poprad Rytro
4 - 0
Zuber Krynica Zdrój
16:00
AKS Ujanowice
1 - 0
LKS Kobylanka
Plan Seniorów
Obecnie brak zaplanowanych wydarzeń!
Zobacz pełny plan ULKSu!
Najbliższy mecz
Wszystkie mecze drużyny Seniorów ULKS Korzenna w tej rundzie dobiegły końca!
Ostatnia kolejka
Kolejka 13
sobota, 04.11.2023r.
Zyndram
0
-
4
Biegonice
Zagórzany
6
-
1
Sokół
Kobylanka
2
-
2
Poprad R.
Gród
6
-
0
Ropa
Hart
2
-
1
Zawisza
Łosoś
5
-
0
Amator
niedziela, 05.11.2023r.
Korzenna
2
-
1
Skalnik
Menu Seniorzy
Kadra
Tabela
Terminarz i wyniki
Strzelcy, asysty, kartki
Statystyki drużyny
Statystyki sezonu
Tabela Seniorzy
#
Druzyna
M
Pkt
1
Zagórzany
13
33
2
Gród
13
31
3
Skalnik
13
28
4
Poprad R.
13
26
5
Hart
13
24
6
Zawisza
13
19
7
Kobylanka
13
18
8
Łosoś
13
16
9
Biegonice
13
16
10
Korzenna
13
15
11
Sokół
13
12
12
Zyndram
13
8
13
Ropa
13
7
14
Amator
13
6
Pelna tabela
Do góry
Copyright © 2009 - 2023 - Wszelkie prawa zastrzeżone -
ULKSKorzenna.pl
| by:
MemfiS